هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

انتقاد مجلس تاجیکستان از وزارت خارجه این کشور

سرویس دیگر رسانه‌ها
«شکورجان ظهوراف» رئیس مجلس نمایندگان تاجیکستان با بیان اینکه قوانین بین المللی این کشور نسخه برداری از قوانین سایر کشورهاست، گفت: وزارت امور خارجه در تدوین و تعریف اسناد حقوقی کم کاری و بی‌توجهی می‌کند.
یکشنبه 9 خرداد 1395 ساعت 15:36
انتقاد مجلس تاجیکستان از وزارت خارجه این کشور «شکورجان ظهوراف» رئیس مجلس نمایندگان تاجیکستان با بیان اینکه قوانین بین المللی این کشور نسخه برداری از قوانین سایر کشورهاست، گفت: وزارت امور خارجه در تدوین و تعریف اسناد حقوقی کم کاری و بی‌توجهی می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/45543.jpg ,انتقاد,مجلس,تاجیکستان,از,وزارت,خارجه,این,کشور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ ظهوراف اظهار داشت: قوانین تعهدات بین‌المللی تاجیکستان به طور غیرحرفه ای و با ترجمه نامفهوم واژه‌ها تدوین شده است بطوری که کمیته‌های تخصصی مجلس نمایندگان برای فهم و اصلاح این طرح زمان زیادی صرف کرده‌اند.
رییس مجلس تاجیکستان گفت: وزارت خارجه این کشور در حالی طرح «قانون تعهدات بین‌المللی تاجیکستان» را برای تصویب به مجلس ارائه کرد که پر از ایراد و ابهام بوده است.
به گزارش روز یکشنبه آسیا پلوس، نمایندگان تاجیکستان طرح قانون «تعهدات بین المللی تاجیکستان» را پس از رفع ایرادات به تصویب رساندند.

انتهای پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000