اربعین حسینی
1395/03/10 11:28:45
سرویس اقتصادی
خادمی مطرح کرد:

موضوع انتقال دانش و تکنولوژی در قراردادهای جدید نفتی شفاف سازی شود

منتخب مردم ایذه و باغملک در مجلس دهم، با تاکید بر شفاف سازی در مورد انتقال دانش و تکنولوژی در قراردادهای جدید نفتی، گفت:جهت جلوگیری از مشکلات در قراردادها باید از انحصار افراد خاص خارج شود و به کارشناسان مجرب اجازه اظهارنظر داده شود.
موضوع انتقال دانش و تکنولوژی در قراردادهای جدید نفتی شفاف سازی شود منتخب مردم ایذه و باغملک در مجلس دهم، با تاکید بر شفاف سازی در مورد انتقال دانش و تکنولوژی در قراردادهای جدید نفتی، گفت:جهت جلوگیری از مشکلات در قراردادها باید از انحصار افراد خاص خارج شود و به کارشناسان مجرب اجازه اظهارنظر داده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100734116762.jpg موضوع,انتقال,دانش,و,تکنولوژی,در,قراردادهای,جدید,نفتی,شفاف,سازی,شود Icana

هدایت الله خادمی درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با بیان اینکه قراردادهای جدید نفتی نیاز به اصلاحات دارد، گفت: قراردادهایIPC با توجه به اینکه برای 25 سال آینده منعقد می شود،این نگرانی را درکارشناسان ایجاد کرده که با این مدت زمان طولانی آیا منافع کشور تامین می شود یا خیر.

منتخب مردم ایذه و باغملک در مجلس دهم،افزود:ساختار قراردادهای جدید نفتی ترکیبی از قراردادهای کشور عراق و قراردهای گذشته کشور است.

قرارداد کرسنت قرارداد کرسنت34067511/19/2013 6:45:31 PMhttp://media.icana.ir/Image/2013/11/52322_Thum.jpg
قرارداد کرسنت

 

وظایف بین پیمانکار و کارفرما باید به خوبی تعریف شود/ قراردادهای جدید نفتی در مورد انتقال دانش و تکنولوژی شفاف سازی نشده است

خادمی با بیان اینکه در قرارداهای جدید نفتی درمورد انتقال دانش و تکنولوژی شفاف سازی نشده است، ادامه داد:وظایف بین پیمانکار و کارفرما باید به خوبی تعریف شود و بر روی قراردادها اصلاحات کارشناسی انجام شود،درغیر اینصورت با شروع قراردادها اختلافات بین کارفرما و پیمانکار ایجاد می شود.

وی اظهارداشت:جهت جلوگیری از مشکلات باید قراردادها شفاف سازی شده و از انحصار افراد خاص خارج و به کارشناسان مجرب اجازه اظهارنظر داده شود.

منتخب مردم ایذه و باغملک در مجلس دهم با بیان اینکه مخزن نفت همانند موجود زنده در جریان است و هر لحظه باید کنترل شود، تصریح کرد:یکی از مهمترین ضرورت های حوزه نفتی استفاده از ظرفیت های میادین مشترک  است که درصورت غفلت ما کشورهای همسایه از این منابع به خوبی بهره برداری می کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet