هفته دفاع مقدس
1395/03/09 16:06:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منتخب مردم بندرعباس در مجلس:

اولویت مجلس دهم اقتصاد و فرهنگ است/ تقویت مطالبه‌گری راه رسیدن به توسعه پایدار است

منتخب مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس دهم گفت: برای ساماندهی وضعیت اقتصادی مردم، اولویت مجلس دهم را باید اقتصاد و فرهنگ قرار داد.
اولویت مجلس دهم اقتصاد و فرهنگ است/ تقویت مطالبه‌گری راه رسیدن به توسعه پایدار است منتخب مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس دهم گفت: برای ساماندهی وضعیت اقتصادی مردم، اولویت مجلس دهم را باید اقتصاد و فرهنگ قرار داد. https://cdn.icana.ir/d/019/42949.jpg اولویت,مجلس,دهم,اقتصاد,و,فرهنگ,است/,تقویت,مطالبه‌گری,راه,رسیدن,به,توسعه,پایدار,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد آشوری اظهار داشت: گره‌گشایی از مشکلات اقتصادی مردم یک وظیفه اساسی برای دولت و مجلس است و مجلس دهم باید برای عبور از رکود و تورم و بیکاری برنامه جامعی طراحی و اجرا کند.

وی افزود: مجلس دهم با انگیزه خوبی کار خود را آغاز کرده است و به نظر می‌رسد مجموعه نمایندگان اعتقاد دارند که اولویت مجلس دهم باید اقتصاد و فرهنگ به عنوان دو زیربنای اصلی توسعه کشور باشد.

منتخب مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، بندرخمیر و ابوموسی در خانه ملت با بیان اینکه هنوز از ظرفیت‌های برجام به خوبی استفاده نشده است، عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی راه حل عبور از بسیاری مشکلات داخلی است که توان کشورمان را در برابر فشارهای خارجی نیز افزایش می‌دهد.

وی تاکید کرد: اگر تلاش برای بهره‌مندی از دستاوردهای برجام را در کنار اقتصاد مقاومتی در کشورمان نهادینه کنیم، هیچ قدرت خارجی قادر به تحریم و اعمال فشار به ملت ایران نخواهد بود.

آشوری خاطرنشان کرد: جو حاکم بر مجلس دهم به گونه‌ای است که عزم لازم برای همگرایی و همکاری با دولت یازدهم در آن وجود دارد و این فرصت بسیار خوبی است تا بتوانیم برای حل مشکلات اقتصادی مردم بخصوص مسئله رکود و اشتغال راه‌حل‌های اساسی بیاندیشیم.

منتخب مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس دهم اظهار کرد: در مجلس قبل مصوبات خوبی در زمینه رونق کسب و کار و حمایت از تولید ملی داشتیم که نظارت بر دستگاه‌های مختلف و ایجاد تحرک در دستگاه‌ها برای تحقق این مصوبات نیز اهمیت زیادی دارد.

به گزارش فارس؛ وی اضافه کرد: تجربه نشان داده که فرهنگ‌سازی در عرصه اقتصاد تاثیر فراوانی بر اصلاح الگوی مصرف و مشارکت اجتماعی در این امر می‌شود و دستاوردهای فراوانی برای کشور به دنبال دارد.

انتهای پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet