هدر اصلی
1395/03/09 16:08:42
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسین هاشمی تختی:

ساماندهی اقتصاد و تقویت روحیه نشاط در مردم اولویت مجلس دهم است

منتخب مردم بندرعباس در مجلس گفت: اولویت مجلس دهم ساماندهی اقتصاد، اولویت دادن به مقوله فرهنگ و تقویت روحیه نشاط و امید در مردم است.
ساماندهی اقتصاد و تقویت روحیه نشاط در مردم اولویت مجلس دهم است منتخب مردم بندرعباس در مجلس گفت: اولویت مجلس دهم ساماندهی اقتصاد، اولویت دادن به مقوله فرهنگ و تقویت روحیه نشاط و امید در مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109438813148.jpg ساماندهی,اقتصاد,و,تقویت,روحیه,نشاط,در,مردم,اولویت,مجلس,دهم,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسین هاشمی تختی اظهار کرد: برای تعیین اولویت مجلس دهم باید رمز موفقیت ملت ایران را در طول 37 سال اخیر به طور دقیق مورد واکاوی قرار داد و برای تقویت آن دسته از عواملی که سبب هویت‌بخشی و اقتدار به ملت ایران برای عبور از مشکلات و بحران‌ها می‌شود، اقدام کرد.

وی افزود: ملت ایران با روحیه جهادی، اخلاق و ایمان موفق به عبور از گردنه‌های سخت تاریخ خود شده است.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: توجه به فرهنگ ملت ایران باید بخشی از برنامه کلان کشور برای بهره‌گیری از آن در مسیر اقتصاد، سیاست و دیگر حوزه‌های کاری باشد.

هاشمی تختی اضافه کرد: هر مشکلی را در جامعه می‌توان از طریق فرهنگ‌سازی درست و اصولی حل کرد، به خصوص اینکه جامعه کنونی ما با مشکلاتی مواجه است که ریشه آنها را می‌توان با اصلاح رفتارها و الگوهای مصرف خشکاند.

وی ادامه داد: مصرف‌گرایی و تجمل در جامعه دردهای اقتصادی هستند که مسؤولان باید از آنها فاصله گرفته و برای جامعه الگو باشند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم از ما انتظار ساماندهی وضعیت اقتصادی کشور و رفع رکود را دارند که باید به کمک دولت یازدهم در این زمینه برنامه‌ریزی و اقدام کنیم تا چرخ اقتصاد و معیشت مردم بهتر از قبل به حرکت درآید.

به گزارش فارس؛ وی در پایان خاطرنشان کرد: ظرفیت عظیم ملت ایران برای رسیدن به توسعه هر مانعی را از سر راه بر می‌دارد و تنها کافی است که اتحاد و همدلی خود را برای رسیدن به اهداف بزرگ حفظ کنیم.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet