شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عثمانی:

با اثبات تخصص و توانمندی همه مى توانند به مسئولیت هاى مهم در کشور دست یابند

سرویس سیاسی
عثمانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با اثبات اهلیت، تخصص، توانمندى و دلسوزى همه مى توانند به مسئولیت هاى مهم در کشور دست بیابند و نظام مقدس جمهورى اسلامى زمینه رشد و پیشرفت را براى همه ایرانیان فراهم نموده است.
یکشنبه 9 خرداد 1395 ساعت 16:18
با اثبات تخصص و توانمندی همه مى توانند به مسئولیت هاى مهم در کشور دست یابند عثمانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با اثبات اهلیت، تخصص، توانمندى و دلسوزى همه مى توانند به مسئولیت هاى مهم در کشور دست بیابند و نظام مقدس جمهورى اسلامى زمینه رشد و پیشرفت را براى همه ایرانیان فراهم نموده است. http://cdn.icana.ir/d/019/102818.jpg با,اثبات,تخصص,و,توانمندی,همه,مى,توانند,به,مسئولیت,هاى,مهم,در,کشور,دست,یابند Icana

محمد قسیم عثمانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص انتخابش به عنوان عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: انتخاب حقیر به عنوان عضو هیأت رئیسه مجلس شوراى اسلامى نشانه اى عینى و عملى از ظرفیت بالاى نظام مقدس جمهورى اسلامى ایران و پاسخى قاطع به مدعیان مخالف نظام است که چشم دیدن این ظرفیت بالا را ندارند.

نماینده منتخب مردم بوکان در دوره دهم مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان دوره دهم مجلس شوراى اسلامى نیز بخوبى این ظرفیت را شناخته اند و با این انتخاب، ضمن اینکه منّتى بزرگ بر گردن حقیر گذاشتند و به حقیر مدال اعتماد آویختند، جلوه اى از انسجام و اتحاد ملى ما را به نمایش گذاشتند.

عثمانی افزود: نمایندگان به دنیا اعلام کردند که اسلام ناب محمدى(ص) ، امت واحده اى را در کشور ما شکل داده است که دیگر، دشمنان از تفاوت زبان و قوم و مذهب در کشورمان، نمى توانند به نظام و ملت ما لطمه اى بزنند.

وی گفت: امروزه ملت ایران همه با احساس پاک ملى خود و گوش به فرمان رهبرى عزیز، صرف نظر از جناح بندى هاى مختلف دل در گرو پیشرفت کشور و حل مشکلات مردم نهاده اند.

عثمانی ادامه داد: این اتفاق این واقعیت را هم آشکارتر نمود که با اثبات اهلیت، تخصص، توانمندى و دلسوزى همه مى توانند به مسئولیت هاى مهم در کشور دست بیابند و نظام مقدس جمهورى اسلامى زمینه رشد و پیشرفت را براى همه ایرانیان فراهم نموده است و ایران متعلق به همه ایرانیانى است که براى عزت و سربلندى کشورشان تلاش صادقانه و مجدانه مى کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در دوره نهم مجلس شورای اسلامی افزود:این اعتماد و اتفاق مسئولیت مضاعفى را براى حقیر ایجاد نموده است که هم در مقابل نمایندگان هر دو طیف موجود پاسخگو باشم و هم به عنوان یک فرد مورد اعتماد قرارگرفته، با انجام وظیفه درست زمینه اعتماد به سایرین را نیز فراهم نمایم و به نحوى عمل نمایم که همکاران در ادامه از این انتخاب و اعتماد خود، پشیمان نشوند.

عثمانی در پایان افزود: جا دارد از تمام نمایندگان منتخب تشکر ویژه اى داشته باشم و بابت اعتمادشان سپاسگزارى نمایم و خدا را شکر نمایم که چنین نظام باظرفیتى و چنین نمایندگان با درایتى را نصیب این کشور و این ملت سزاوار، گردانده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000