هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ملکشاهی:

برجام؛ راهی به‌سمت دستیابی به اهداف توسعه اقتصادی

سرویس سیاسی
منتخب مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس دهم با بیان اینکه برجام ظرفیت جدیدی برای توسعه اقتصادی فراهم کرد، گفت: مجلس دهم می‌تواند بر اساس ظرفیت‌های ایجاد شده از قبال برجام برنامه‌ریزی کند.
دوشنبه 10 خرداد 1395 ساعت 09:29
برجام؛ راهی به‌سمت دستیابی به اهداف توسعه اقتصادی منتخب مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس دهم با بیان اینکه برجام ظرفیت جدیدی برای توسعه اقتصادی فراهم کرد، گفت: مجلس دهم می‌تواند بر اساس ظرفیت‌های ایجاد شده از قبال برجام برنامه‌ریزی کند. http://cdn.icana.ir/d/019/124028.jpg برجام؛,راهی,به‌سمت,دستیابی,به,اهداف,توسعه,اقتصادی Icana

الهیار ملکشاهی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به پیام رهبری در ابتدای سال و پیامی که برای آغاز مجلس دهم داشتند، گفت: تأکید مؤکد مقام معظم رهبری بر نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی با اقدام و عمل بوده و تأکید داشتند مجلس بر رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم اهتمام ورزد.

منتخب مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس دهم شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: امروز بخش عمده ای از مشکلات مردم را مباحث اقتصادی شامل رکود، تورم و اشتغال جوانان تشکیل می دهد از این رو مجلس دهم همت خود را برای رفع این مشکلات خواهد گذاشت.

وی افزود: البته در مجلس نهم نیز موضوعات اقتصادی به عنوان یکی از کارکردهای اصلی بود و در این مجلس توانستیم بخش اعظمی از مشکلات را شناسایی و به کمک دولت نسبت به حل آنها اقدام کنیم که البته نباید در این زمینه تصویب برجام را فراموش کرد که راهی برای دستیابی به اهداف توسعه اقتصادی فراهم کرد که برنامه ریزی های مجلس دهم می تواند بر آن اساس باشد.

منتخب مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس دهم شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: توسعه زیرساخت های فرهنگی می تواند در کنار مسائل اقتصادی از اولویت ها باشد و کارشناسان این حوزه چه در داخل و چه در خارج مجلس باید نسبت به تبیین برنامه هایی برای آن همت داشته باشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000