هدر اصلی
1395/03/09 16:13:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
احمد مرادی:

پیام رهبر معظم انقلاب به مجلس دهم نقشه‌ راه روشنی برای آینده است

نماینده مردم بندرعباس در مجلس گفت: پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مراسم افتتاحیه مجلس دهم، نقشه‌ راه روشنی برای افق آینده مجلس است.
پیام رهبر معظم انقلاب به مجلس دهم نقشه‌ راه روشنی برای آینده است نماینده مردم بندرعباس در مجلس گفت: پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مراسم افتتاحیه مجلس دهم، نقشه‌ راه روشنی برای افق آینده مجلس است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104180797126.jpg پیام,رهبر,معظم,انقلاب,به,مجلس,دهم,نقشه‌,راه,روشنی,برای,آینده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ احمد مرادی اظهار کرد: استراتژی حرکت مجلس دهم باید رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم باشد.

وی افزود: یکی از دغدغه‌های مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی، توجه به فرهنگ ایرانی اسلامی و ارائه برنامه‌ای جامع برای رشد و پیشرفت کشور در ابعاد مختلف است و شکی وجود ندارد که فرهنگ در کشور ما پایه و مبنای هر حرکت موفقی است.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ظرفیت‌های اقتصادی کشور با فرهنگ مناسب و تقویت روحیه کار دسته جمعی قابل شکوفایی و بهره‌برداری است و در این زمینه باید از مردم کمک گرفت.

مرادی تصریح کرد: توسعه اقتصادی مبتنی بر اقتصاد مقاومتی راه‌حل عبور از مشکلات فعلی اقتصاد کشور است و باید برای رونق تولید، رسیدن به اشتغال پایدار، صادرات مداوم و خودکفایی همه‌جانبه به این الگوی اقتصادی باور داشت و برای انجام آن همت کرد.

وی از نخبگان کشور و به خصوص نخبگان استان هرمزگان خواست: منتخبان خود در مجلس شورای اسلامی را برای تدوین و اجرای توسعه اقتصادی و فرهنگی پایدار در کشور همراهی کنند.

به گزارش فارس؛ نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قطعاً تلاش می‌کنیم تا از طریق مجلس به سازوکار مناسبی برای استفاده از توان علمی و ظرفیت فکری نیروهای نخبه و توانمند هرمزگان در اتخاذ تصمیمات کلیدی کشور دست پیدا کنیم.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet