هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
احمد مرادی:

پیام رهبر معظم انقلاب به مجلس دهم نقشه‌ راه روشنی برای آینده است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم بندرعباس در مجلس گفت: پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مراسم افتتاحیه مجلس دهم، نقشه‌ راه روشنی برای افق آینده مجلس است.
یکشنبه 9 خرداد 1395 ساعت 16:13
پیام رهبر معظم انقلاب به مجلس دهم نقشه‌ راه روشنی برای آینده است نماینده مردم بندرعباس در مجلس گفت: پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مراسم افتتاحیه مجلس دهم، نقشه‌ راه روشنی برای افق آینده مجلس است. http://cdn.icana.ir/d/019/201605104180797126.jpg پیام,رهبر,معظم,انقلاب,به,مجلس,دهم,نقشه‌,راه,روشنی,برای,آینده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ احمد مرادی اظهار کرد: استراتژی حرکت مجلس دهم باید رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم باشد.

وی افزود: یکی از دغدغه‌های مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی، توجه به فرهنگ ایرانی اسلامی و ارائه برنامه‌ای جامع برای رشد و پیشرفت کشور در ابعاد مختلف است و شکی وجود ندارد که فرهنگ در کشور ما پایه و مبنای هر حرکت موفقی است.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ظرفیت‌های اقتصادی کشور با فرهنگ مناسب و تقویت روحیه کار دسته جمعی قابل شکوفایی و بهره‌برداری است و در این زمینه باید از مردم کمک گرفت.

مرادی تصریح کرد: توسعه اقتصادی مبتنی بر اقتصاد مقاومتی راه‌حل عبور از مشکلات فعلی اقتصاد کشور است و باید برای رونق تولید، رسیدن به اشتغال پایدار، صادرات مداوم و خودکفایی همه‌جانبه به این الگوی اقتصادی باور داشت و برای انجام آن همت کرد.

وی از نخبگان کشور و به خصوص نخبگان استان هرمزگان خواست: منتخبان خود در مجلس شورای اسلامی را برای تدوین و اجرای توسعه اقتصادی و فرهنگی پایدار در کشور همراهی کنند.

به گزارش فارس؛ نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قطعاً تلاش می‌کنیم تا از طریق مجلس به سازوکار مناسبی برای استفاده از توان علمی و ظرفیت فکری نیروهای نخبه و توانمند هرمزگان در اتخاذ تصمیمات کلیدی کشور دست پیدا کنیم.

انتهای پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000