هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صفاری نطنزی:

استفاده از ظرفیت‌های برجام محور تصمیم‌گیری‌ها در مجلس دهم خواهدبود

سرویس سیاسی
منتخب مردم نطنز در مجلس دهم با بیان اینکه برجام منجر به برچیدن بخشی ازتحریم‌ها شد،گفت: درب‌های سرمایه‌‌گذاری‌ خارجی با تصویب برجام به‌سوی اقتصاد ایران باز شد و اکنون زمان استفاده از این‌ ظرفیت است.
دوشنبه 10 خرداد 1395 ساعت 13:33
استفاده از ظرفیت‌های برجام محور تصمیم‌گیری‌ها در مجلس دهم خواهدبود منتخب مردم نطنز در مجلس دهم با بیان اینکه برجام منجر به برچیدن بخشی ازتحریم‌ها شد،گفت: درب‌های سرمایه‌‌گذاری‌ خارجی با تصویب برجام به‌سوی اقتصاد ایران باز شد و اکنون زمان استفاده از این‌ ظرفیت است. http://cdn.icana.ir/d/019/126770.jpg استفاده,از,ظرفیت‌های,برجام,محور,تصمیم‌گیری‌ها,در,مجلس,دهم,خواهدبود Icana

مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه پیش از تصویب برجام تحریم‌ها مانع پیشرفت کشور بود، گفت: بعد از تصویب برجام امکان جذب سرمایه‌گذاری خارجی فراهم شد که اکنون مجلس دهم برنامه‌ریزی برای این موضوع را باید مد نظر داشته باشد.

منتخب مردم نطنز و قمصر در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه رفع تحریم‌ها به دنبال تصویب برجام، درب های خارج را به روی اقتصاد کشور باز کرد، گفت: اکنون نوبت ماست که از توان و ظرفیت خود در شرایط جدید استفاده کرده و مشکل اساسی کشور یعنی مشکلات اقتصادی را بر اساس منویات رهبری در حوزه تحقق اقتصاد مقاومتی اولویت کاری خود قرار دهیم.

وی ادامه داد: زمانی می توانیم شرایط کسب و کار را در داخل ایجاد و سرمایه های خارجی را جذب کنیم که ارزش افزوده در داخل، اشتغال، تولید، رشد و رونق اقتصادی را ایجاد کند و تمام اینها فاکتورهایی است که در بخش اقتصاد به دنبال آن هستیم البته موانع مدیریتی در حوزه اقتصادی وجود دارد که باید رفع شود.

منتخب مردم نطنز و قمصر در مجلس دهم شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه باید اقتصاد متعادل و متوازنی در کشور ایجاد شود، خاطرنشان ساخت: زیرساخت های اقتصادی به خصوص در حوزه بودجه باید متحول شده و از اقتصاد وابسته به نفت بیرون بیاییم همچنین با افزایش سهم تولید در بودجه در مقایسه با بودجه جاری می توانیم بسیاری از مشکلات را برطرف کنیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000