خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1395/03/10 13:33:55
سرویس سیاسی
صفاری نطنزی:

استفاده از ظرفیت‌های برجام محور تصمیم‌گیری‌ها در مجلس دهم خواهدبود

منتخب مردم نطنز در مجلس دهم با بیان اینکه برجام منجر به برچیدن بخشی ازتحریم‌ها شد،گفت: درب‌های سرمایه‌‌گذاری‌ خارجی با تصویب برجام به‌سوی اقتصاد ایران باز شد و اکنون زمان استفاده از این‌ ظرفیت است.
استفاده از ظرفیت‌های برجام محور تصمیم‌گیری‌ها در مجلس دهم خواهدبود منتخب مردم نطنز در مجلس دهم با بیان اینکه برجام منجر به برچیدن بخشی ازتحریم‌ها شد،گفت: درب‌های سرمایه‌‌گذاری‌ خارجی با تصویب برجام به‌سوی اقتصاد ایران باز شد و اکنون زمان استفاده از این‌ ظرفیت است. https://cdn.icana.ir/d/019/126770.jpg استفاده,از,ظرفیت‌های,برجام,محور,تصمیم‌گیری‌ها,در,مجلس,دهم,خواهدبود Icana

مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه پیش از تصویب برجام تحریم‌ها مانع پیشرفت کشور بود، گفت: بعد از تصویب برجام امکان جذب سرمایه‌گذاری خارجی فراهم شد که اکنون مجلس دهم برنامه‌ریزی برای این موضوع را باید مد نظر داشته باشد.

منتخب مردم نطنز و قمصر در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه رفع تحریم‌ها به دنبال تصویب برجام، درب های خارج را به روی اقتصاد کشور باز کرد، گفت: اکنون نوبت ماست که از توان و ظرفیت خود در شرایط جدید استفاده کرده و مشکل اساسی کشور یعنی مشکلات اقتصادی را بر اساس منویات رهبری در حوزه تحقق اقتصاد مقاومتی اولویت کاری خود قرار دهیم.

وی ادامه داد: زمانی می توانیم شرایط کسب و کار را در داخل ایجاد و سرمایه های خارجی را جذب کنیم که ارزش افزوده در داخل، اشتغال، تولید، رشد و رونق اقتصادی را ایجاد کند و تمام اینها فاکتورهایی است که در بخش اقتصاد به دنبال آن هستیم البته موانع مدیریتی در حوزه اقتصادی وجود دارد که باید رفع شود.

منتخب مردم نطنز و قمصر در مجلس دهم شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه باید اقتصاد متعادل و متوازنی در کشور ایجاد شود، خاطرنشان ساخت: زیرساخت های اقتصادی به خصوص در حوزه بودجه باید متحول شده و از اقتصاد وابسته به نفت بیرون بیاییم همچنین با افزایش سهم تولید در بودجه در مقایسه با بودجه جاری می توانیم بسیاری از مشکلات را برطرف کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet