هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
انصاری مطرح کرد:

تولید منهای تکنولوژی از مشکلات اصلی صنعت و معدن/ضرورت انتقال دانش از خارج از کشور و بومی‌سازی آن در حوزه صنعت

سرویس اقتصادی
منتخب مردم داراب در مجلس دهم معتقد است تقویت اقتصاد دانش بنیان در حوزه صنعت می تواند باعث ایجاد رابطه عمیق میان مراکز علمی و فناوری و صنایع بزرگ کشور شود.
دوشنبه 10 خرداد 1395 ساعت 11:54
تولید منهای تکنولوژی از مشکلات اصلی صنعت و معدن/ضرورت انتقال دانش از خارج از کشور و بومی‌سازی آن در حوزه صنعت منتخب مردم داراب در مجلس دهم معتقد است تقویت اقتصاد دانش بنیان در حوزه صنعت می تواند باعث ایجاد رابطه عمیق میان مراکز علمی و فناوری و صنایع بزرگ کشور شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201602100824444539.jpg تولید,منهای,تکنولوژی,از,مشکلات,اصلی,صنعت,و,معدن/ضرورت,انتقال,دانش,از,خارج,از,کشور,و,بومی‌سازی,آن,در,حوزه,صنعت Icana

رضا انصاری درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه یکی از مشکلات اصلی صنعت و معدن کشور، تولید منهای تکنولوژی است،گفت: اگر می خواهیم طبق نظر رهبری عمل کرده و شعار اقتصاد مقاومتی را تحقق بخشیم؛باید به دنبال اقتصاد دانش بنیان باشیم و به گونه ای برنامه ریزی کنیم که تفکر تولید و تکنولوژی باهم باشد.

منتخب مردم داراب و زرین دشت درمجلس دهم شورای اسلامی برهمین اساس،تصریح کرد:همانگونه که در تولید و ارتقای ظرفیت تولید دغدغه وجود دارد؛باید برای توسعه و ارتقای تکنولوژی به خصوص در حوزه صنعت نیز نگران باشیم؛اما متأسفانه مدیران توجه زیادی به آن ندارند لذا باید سیاست‌گذاری ها در حوزه اقتصاد و صنعت به سمتی رود که شاهد علمی شدن صنعت باشیم.

 

انتقال تکنولوژی روز دنیا ارتباط دانشگاه ها و مراکزعلمی و فناوری را با صنعت عمیق تر می کند

وی در ادامه با تأکید برضرورت انتقال تکنولوژی از خارج از کشور ،بیان داشت:درحال حاضر واردات از خارج صورت می گیرد؛اما صرفا به انتقال تجهیزات و سخت افزار محدود می شود که باید سیاست ها به گونه ای باشد که انتقال دانش به داخل داشته باشیم.

منتخب مردم داراب و زرین دشت در مجلس دهم شورای اسلامی،در پایان خاطرنشان کرد: زمانی که به تکنولوژی روز دنیا دست یافتیم زیربنایی برای صنعت شکل خواهیم داد که به دنبال آن دانشگاه ها و مراکز علمی و فناوری می توانند ارتباط خود با صنعت را عمیق تر کنند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط