هدر اصلی
1395/03/11 09:02:37
سرویس اقتصادی
بنیادی:

مبارزه هدفمند با مفاسد اقتصادی منجر به پیشرفت اقتصاد سالم می شود/مردم انتظار بهبود شرایط اقتصادی را دارند

منتخب مردم کاشمر در مجلس دهم، با تاکید بر ضرورت تعامل قوا برای مقابله با مفاسد اقتصادی، گفت: کاهش قوانین دست‌ و پاگیر یکی از راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی است.
مبارزه هدفمند با مفاسد اقتصادی منجر به پیشرفت اقتصاد سالم می شود/مردم انتظار بهبود شرایط اقتصادی را دارند منتخب مردم کاشمر در مجلس دهم، با تاکید بر ضرورت تعامل قوا برای مقابله با مفاسد اقتصادی، گفت: کاهش قوانین دست‌ و پاگیر یکی از راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108159176915.jpg مبارزه,هدفمند,با,مفاسد,اقتصادی,منجر,به,پیشرفت,اقتصاد,سالم,می,شود/مردم,انتظار,بهبود,شرایط,اقتصادی,را,دارند Icana

بهروز بنیادی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به اولویت های مجلس دهم،گفت:رسیدگی به مشکلات معیشتی و اشتغال مردم مهم ترین موضوعی است که باید در تعامل دولت و مجلس دهم پیگیری شود.

منتخب مردم کاشمر،بردسکن و خلیل آباد درمجلس دهم،با بیان اینکه بی توجهی به مشکلات اقتصادی به بروز ناهنجاری های اجتماعی در جامعه منجر می شود، افزود: توجه به دغدغه های مردم باید مهم ترین دستور کار نمایندگان ملت باشد.

 

رفع رکود حاکم بر اقتصاد کشور نیازمند اتخاذ تدابیری مناسب

وی با تاکید بر اینکه رفع رکود حاکم بر اقتصاد کشور نیازمند اتخاذ تدابیری مناسب از سوی مسئولان است،تصریح کرد:متاسفانه رکود فعلی موجود در اقتصاد بسیاری از بنگاه های تولیدی و صنعتی را تعطیلی کرده است.

بنیادی با بیان اینکه بسیاری از معضلات اجتماعی موجود در جامعه نتیجه بی توجهی به مسائل اقتصادی کشور است، گفت: تا زمانی که ریشه معضلات موجود درکشور از ُبعد اقتصادی رفع نشود؛دغدغه های رهبر معظم انقلاب نیز مرتفع نخواهد شد.

 

مجلس دهم باید در موضوع مبارزه با فساد پیشتاز باشد

وی با تاکید بر اینکه مجلس دهم باید در زمینه مبارزه با فساد پیشتاز باشد، افزود: متاسفانه معضل پولشویی و مفاسد اقتصادی ،کشور را مدام با مشکلات متعدد مواجه می کند.

بنیادی با بیان اینکه مبارزه هدفمند با فساد اقتصادی و مدیریت آن به پیشرفت اقتصاد سالم منجر می شود، تصریح کرد: مردم انتظار دارند نمایندگان در مجلس پیگیری بهبود شرایط اقتصادی ضمن برخورد با مفاسد مالی و پولی باشند.

وی ادامه داد: برخورد با سیستم اداری فسادزا و قوانین دست‌ و پاگیر یکی از راهکارهای مقابله با مفاسد اقتصادی در جامعه است.

منتخب مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس دهم، یادآور شد: در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل باید اقدامات عملیاتی در راستای برخورد با مفاسد اقتصادی در تعامل قوا را شاهد باشیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet