خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1395/03/10 14:23:21
سرویس اقتصادی
تاجگردون:

حضور بخش خصوصی در اقتصاد ضامن بهبود شرایط رکودی/تسهیل فضای کسب و کار در عمل محقق شود

رئیس کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس نهم، با بیان اینکه معبر تحقق اقتصاد مقاومتی تسهیل فضای کسب و کار است،گفت:دولت باید با فعال کردن بخش خصوصی رونق تولید و در نتیجه رشد اقتصادی را رقم بزند.
حضور بخش خصوصی در اقتصاد ضامن بهبود شرایط رکودی/تسهیل فضای کسب و کار در عمل محقق شود رئیس کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس نهم، با بیان اینکه معبر تحقق اقتصاد مقاومتی تسهیل فضای کسب و کار است،گفت:دولت باید با فعال کردن بخش خصوصی رونق تولید و در نتیجه رشد اقتصادی را رقم بزند. https://cdn.icana.ir/d/019/201601108012191261.jpg حضور,بخش,خصوصی,در,اقتصاد,ضامن,بهبود,شرایط,رکودی/تسهیل,فضای,کسب,و,کار,در,عمل,محقق,شود Icana

غلامرضا تاجگردون درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات اقتصادی باید از مهمترین دستورکارهای مجلس دهم باشد،گفت:تحقق اقتصادمقاومتی باید با جدیت از سوی منتخبین مجلس دهم پیگیری شود.

منتخب مردم گچساران و باشت در مجلس دهم،با تاکید براینکه بهبود شرایط اقتصادی کشور باید به جد ازسوی مجلس دهم پیگیری شود، افزود: نباید امید مردم در خصوص اوضاع اقتصادی کشور ناامید شود.

وی با بیان اینکه مهم ترین ابزار برای تحقق اقتصاد مقاومتی بهبود فضای کسب و کار است،تصریح کرد:تسهیل شرایط سرمایه گذاری در کشور راهکاری است که می تواند اقتصاد ما را از رکود فعلی خارج کرده و به رونق برساند.

 

ضرورت ایجاد امنیت در سرمایه گذاری ها

تاجگردون با اشاره به برخی زمینه ها مبنی بر ناامنی مالی در ایران،گفت:باید شرایط تسهیل سرمایه گذاری در کشور با ایجاد امنیتهای مالی فراهم شود.

منتخب مردم گچساران و باشت درمجلس دهم،با تاکید براینکه نباید از نقش محوری شرکت های دانش بنیان در تحقق اقتصادی مقاوم چشم پوشی کرد، تاکید کرد:در شرایط فعلی کشور باید زمینه رشد اقتصادی با توجه به علم و دانش متخصصان ایرانی فراهم شود.

وی با بیان اینکه در سال جاری که با نام "اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل" از سوی رهبر انقلاب مزین شده باید از پوسته شعار و حرف های بدون عمل خارج شویم،افزود: اقتصادی می تواند در برابر تکانه های داخلی و خارجی مقاومت کند که درون گرا بوده و با تکیه بر فن متخصصان داخلی بتواند زمینه رشد کشور را فراهم کند.

رئیس کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس نهم، یادآور شد: توجه به بخش خصوصی و فراهم کردن زمینه حضور این بخش در فعالیت های اقتصادی ،یکی از مهم ترین اقدامی است که دولت در شرایط کنونی باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی انجام دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet