ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1395/03/10 11:55:20
سرویس فرهنگی
یادداشت تاج گردون به مناسبت آئین گشایش دهـمین دوره مجلس شورای اسلامی:

صندلی سبز مجلس، سبزی دل مردم عزیز ایران اسلامیست

منتخب مردم گچساران در یادداشتی به مناسبت آغاز به کار دهـمین دوره مجلس شورای اسلامی نوشته است: صندلی سبز مجلس، سبزی دل مردم عزیز ایران اسلامی و سبزىِ اندیشه پاک سیرتان ایران عزیز اسلامى ماست.
صندلی سبز مجلس، سبزی دل مردم عزیز ایران اسلامیست منتخب مردم گچساران در یادداشتی به مناسبت آغاز به کار دهـمین دوره مجلس شورای اسلامی نوشته است: صندلی سبز مجلس، سبزی دل مردم عزیز ایران اسلامی و سبزىِ اندیشه پاک سیرتان ایران عزیز اسلامى ماست. https://cdn.icana.ir/d/019/73489.jpg صندلی,سبز,مجلس،,سبزی,دل,مردم,عزیز,ایران,اسلامیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا تاج گردون منتخب مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی، یادداشتی به مناسبت آئین گشایش دهـمین دوره مجلس شورای اسلامی در کانال تلگرامی خود منتشر کرده که به شرح زیر است:

بسمه تعالی

" آغاز، کلمه زیبائیست براى تمام کردن ناکامیها و شروعى دوباره"

امروز یکمین روز از ١٤٦٠ روز خدمت دوره دهم مجلس شورای اسلامی است. ایامى که آغازش با عشق به خدمت است و امیدوارم انتهایش خشنودی ابتدا قلب خودمان از رضایت در خدمت و پاسداشت آرمان‌ها باشد و سپس رضایت ملت ایران و موکلین عزیزمان، که یقیناً این خشنودی و رضایت مغفرت الهی را بهمراه خواهد داشت.

صندلی سبز مجلس، سبزی دل مردم عزیز ایران اسلامیست. صندلىِ سبز مجلس، سبزىِ اندیشه پاک سیرتان ایران عزیز اسلامى ماست.

نگهداشت این سبزی ما را به آرمانهایی که برای آن چه بسیار جوانان این خطه خون پاکشان را بر خاک ایران عزیزمان ریختند نزدیکتر کرده و زنجیره خدمت و پایداری انقلاب، دین به ایرانمان را محکمتر خواهد کرد.

فراموش نکنیم کرسىِ نشسته بر آن، پایه هایش بر خون شهدا استوار است. زبان و قلممان باید پاسخگوی صداقت مردم و رأى پاکى باشد که هزاران جوان با امید به آینده ی زیباتر به ما دادند تا بر این کرسی بنشینیم.

از خداوند طلب یاری میجویم برای آنچه که زیبنده ایران عزیزم و خطه استان عزیزم کهگیلویه و بویراحمد و حوزه انتخابیه ام گچساران و باشت است، حاصل شود.

برای خواسته های خود و ملتم تلاش می کنم، آنچه شایسته است بدست آوریم.

والسلام
غلامرضا تاج گردون./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet