هدر اصلی
1395/03/10 13:58:32
سرویس سیاسی
حقیقت پور:

عربستان چهره واقعی صهیونیستی خود را به نمایش گذاشت/ممانعت آل‌سعود از حضور حجاج ایران، عراق، سوریه و یمن در مناسک حج

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، با بیان اینکه در شرایط کنونی اقدام عربستان در ممانعت از حضور حجاج تنها معطوف به ایران نیست، گفت: امروز شاهد هستیم که سعودی ها از حضور حجاج عراق، سوریه و یمن ممانعت می کنند و این نشان دهنده آن است که حج امسال، حج کشورهای پادشاه نشین است و جایی برای کشورهای انقلابی و مقاومت وجود ندارد.
عربستان چهره واقعی صهیونیستی خود را به نمایش گذاشت/ممانعت آل‌سعود از حضور حجاج ایران، عراق، سوریه و یمن در مناسک حج نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، با بیان اینکه در شرایط کنونی اقدام عربستان در ممانعت از حضور حجاج تنها معطوف به ایران نیست، گفت: امروز شاهد هستیم که سعودی ها از حضور حجاج عراق، سوریه و یمن ممانعت می کنند و این نشان دهنده آن است که حج امسال، حج کشورهای پادشاه نشین است و جایی برای کشورهای انقلابی و مقاومت وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201604107955890444.jpg عربستان,چهره,واقعی,صهیونیستی,خود,را,به,نمایش,گذاشت/ممانعت,آل‌سعود,از,حضور,حجاج,ایران،,عراق،,سوریه,و,یمن,در,مناسک,حج Icana

منصور حقیقت پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اقدامات عربستان سعودی که منجر به منتفی شدن حضور حجاج ایرانی در مناسک حج شد، گفت: عربستان با این اقدام چهره واقعی صهیونیستی خود را به تمام کشورهای اسلامی نشان داد، آل سعود خود را خادمین الشریفین می نامد، اما قطعا بزرگ ترین حکومت منافق و بزرگ ترین خائن به اسلام همین عربستان سعودی است.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس نهم، ادامه داد: من این موضوع را پیش می کنم که در آینده ای نزدیک پرده نفاق از چهره سعودی ها برداشته شده و چهره ای کریه و زنگ زده صهیونیست را در صورت مقامات آل سعود می توان مشاهده کرد.

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی اقدام عربستان در ممانعت از حضور حجاج تنها معطوف به ایران نیست، گفت: امروز شاهد هستیم که سعودی ها از حضور حجاج عراق، سوریه و یمن ممانعت می کنند و این نشان دهنده آن است که حج امسال، حج کشورهای پادشاه نشین است و جایی برای کشورهای انقلابی و مقاومت وجود ندارد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: به طور حتم اقدامات سعودی ها بی جواب نخواهد ماند و موج اسلام انقلابی بالاخره یقیه صهیونیست های حاکم در عربستان را خواهد گرفت.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، با اشاره به بهانه گیری مکرر سعودی ها در یک سال اخیر، تصریح کرد: عربستان در این مدت از هر طریق و بهانه ای به دنبال مسدود کردن راه حضور حجاج ایرانی در مناسک حج بود و خواسته و درخواست های غیر معقول آن ها نشان دهنده این مسئله است.

سازمان حج و زیارت در بیانیه ای از توقف اعزام حجاج ایرانی به مناسک حج به علت کارشکنی دولت عربستان خبر داد، در این رابطه اوحدی نیز اعلام کرد که حج سال آینده را یقینا پیگیری می‌کنیم تا این حق شرعی اقامه شود، حتی سهمیه‌ از دست‌رفته زائران ایرانی که امسال محروم شدند را برای حج بعد پیگیری می‌کنیم. این دولت عربستان بود که زائران ایرانی را از حج محروم کرد. اقدام آنها بسیار قابل تأمل است که باید پاسخگو باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet