اربعین حسینی
1395/03/11 09:09:46
سرویس اقتصادی
قاضی زاده هاشمی:

مجلس دهم برای رفع معضلات اقتصادی در کنار دولت خواهد بود

عضو هیات رئیسه موقت مجلس دهم،با بیان اینکه افزایش تعامل دولت و مجلس برای رفع مشکلات کشور ضروری است،گفت:برای رفع معضلات اقتصادی و فرهنگی در کنار دولت خواهیم بود.
مجلس دهم برای رفع معضلات اقتصادی در کنار دولت خواهد بود عضو هیات رئیسه موقت مجلس دهم،با بیان اینکه افزایش تعامل دولت و مجلس برای رفع مشکلات کشور ضروری است،گفت:برای رفع معضلات اقتصادی و فرهنگی در کنار دولت خواهیم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102151444761.jpg مجلس,دهم,برای,رفع,معضلات,اقتصادی,در,کنار,دولت,خواهد,بود Icana

امیرحسین قاضی زاده هاشمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مشکلات کنونی کشور،گفت: سخت شدن شرایط معیشتی مردم و همچنین رکود حاکم بر جامعه مهم ترین معضلات موجود در کشور است.

منتخب مردم مشهد و کلات در مجلس دهم،با تاکید بر اینکه نظارت بر مجموعه امور جاری و توسعه کشور برعهده مجلس است، افزود: اولویت ما انجام وظیفه درست در مجلس با هدف بهبود شرایط کشور است.

 

ایجاد هماهنگی بیشتر میان قوا رمز غلبه بر مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه چالش های اصلی ما در شرایط کنونی کشور به موضوعات اقتصادی و فرهنگی مربوط است، تصریح کرد: در دو حوزه اقتصاد و فرهنگ در کنار دولت باید سیاست های تدوین شده جامع کشور در مجمع تشخیص مصلحت نظام و همچنین سیاست های ابلاغ شده توسط مقام معظم رهبری را اجرا کنیم.

 

نگاه به درون و داشته های ملی برای تحقق اقتصاد مقاومتی فراموش نشود

وی با بیان اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی همانطور که رهبر معظم انقلاب تاکید دارند کلید رفع مشکلات کشور است،گفت: مقاوم سازی اقتصاد با هدف بهبود شرایط مردم و همچنین کاهش دغدغه های آنان باید در دستور کار مسئولان قرار بگیرد.

قاضی زاده هاشمی با تاکید براینکه مجلس دهم باید از تمامی ابزارهای موجود در راستای بهبود شرایط کشور استفاده کند،گفت: نگاه به درون و داشته های ملی برای تحقق اقتصاد مقاومتی پیش شرطی اساسی بوده که نباید در این برهه از زمان به فراموشی سپرده شود.

منتخب مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی،یادآور شد: ایجاد هماهنگی و وحدت بیشتر میان قوا رمز غلبه برمشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet