هفته دفاع مقدس
1395/03/11 09:21:44
سرویس دیگر رسانه‌ها_
هاشم‌زایی تاکید کرد؛

ضرورت تزریق نقدینگی به بخش تولید/ پول در دست دلال‌ها است

منتخب مردم تهران در مجلس دهم تاکید کرد: در حال حاضر، اجازه به دولت برای تزریق نقدینگی به بخش تولید، فوری‌ترین اقدامی است که مجلس باید انجام دهد که این شامل منابع داخلی و منابع خارجی است.
ضرورت تزریق نقدینگی به بخش تولید/ پول در دست دلال‌ها است منتخب مردم تهران در مجلس دهم تاکید کرد: در حال حاضر، اجازه به دولت برای تزریق نقدینگی به بخش تولید، فوری‌ترین اقدامی است که مجلس باید انجام دهد که این شامل منابع داخلی و منابع خارجی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109619499492.jpg ضرورت,تزریق,نقدینگی,به,بخش,تولید/,پول,در,دست,دلال‌ها,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا هاشم‌زایی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه مجلس باید به سنگری برای مقابله با زیاده‌خواهی‌های استکبار تبدیل شود، اظهار داشت: اگر سوابق منتخبان دوره دهم را ملاحظه کنیم، اکثریت آنها از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و دلبسته این انقلاب هستند و نقش استکبار جهانی را در مسائل می‌دانند و این یک ظرفیت برای سنگر بودن مجلس است.

وی همچنین با اشاره به تاکید رهبر انقلاب در پیام اخیر ایشان مبنی بر پیگیری اقتصاد مقاومتی در مجلس تصریح کرد: مجلس باید ساز و کارهای تحقق اقتصاد مقاومتی را تهیه کرده و برای اجرا، در اختیار دولت قرار دهد؛ چراکه مجلس قانون‌گذار است و باید به دولت برای رسیدن به این هدف کمک کند و لازمه این امر نیز، حمایت از توان داخلی و نیروی انسانی متخصص است.

هاشم‌زایی تاکید کرد: منظور از تکیه بر توان داخلی در اقتصاد، این است که محصولات خودمان را با کیفیت بالا و قیمت تا حد امکان پایین در بخشی از بازارهای منطقه ارائه دهیم.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه ممکن است عده‌ای مفهوم اقتصاد مقاومتی را به درستی متوجه نشوند، ادامه داد: منظور از اقتصاد مقاومتی این است که موقعیت ها و فرصت‌های اقتصادی را به خوبی تشخیص دهیم و توان داخلی را باور کنیم؛ ما در داخل نفت، گاز و معادن غنی داریم، اما در حال حاضر به دلیل رکود، امکان بهره‌برداری از آن را نداریم.

وی تاکید کرد: در حال حاضر، اجازه به دولت برای تزریق نقدینگی به بخش تولید، فوری‌ترین اقدامی است که مجلس باید انجام دهد که این شامل منابع داخلی و منابع اعتباری خارجی است.

هاشم‌زایی اظهار داشت: در حال حاضر حجم نقدینگی بالا است و به جای آنکه در تولید مورد بهره‌برداری قرار بگیرد، در دست دلال‌ها برای واسطه‌گری می‌چرخد. اگر پول در پروژه‌های عمرانی مورد بهره‌برداری قرار بگیرد، قطعا باعث افزایش نقدینگی نمی‌شود.

به گزارش مهر؛ نماینده مردم تهران در مجلس گفت: به بهانه کنترل نقدینگی، نمی‌توان چرخ‌های تولید را در کشور راه نینداخت و اجازه داد که بیش از این به مردم فشار وارد شود./
پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet