هدر اصلی
1395/03/11 11:46:25
سرویس صحن
دکتر لاریجانی در صحن علنی مجلس؛

بررسی مسائل اقتصادی و برنامه ششم توسعه در اولویت کاری نمایندگان مجلس است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مسائل اقتصادی و برنامه ششم توسعه در زمینه های صنعت، ‌تولید، کشاورزی، وضعیت اقتصادی،‌ وضعیت سلامت و مسائل دیپلماتیک مخصوصاً موضوع هسته ای در اولویت کاری بررسی نمایندگان در مجلس دهم است.
بررسی مسائل اقتصادی و برنامه ششم توسعه در اولویت کاری نمایندگان مجلس است رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مسائل اقتصادی و برنامه ششم توسعه در زمینه های صنعت، ‌تولید، کشاورزی، وضعیت اقتصادی،‌ وضعیت سلامت و مسائل دیپلماتیک مخصوصاً موضوع هسته ای در اولویت کاری بررسی نمایندگان در مجلس دهم است. https://cdn.icana.ir/d/019/201604106919311562.jpg بررسی,مسائل,اقتصادی,و,برنامه,ششم,توسعه,در,اولویت,کاری,نمایندگان,مجلس,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در پایان نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 11 خرداد) مجلس شورای اسلامی با تشکر از نمایندگان گفت‌: از اینکه انتخابات هیأت رئیسه با سرعت و هماهنگی بیشتری برگزار شد تا بتوانیم به موضوعات اصلی کشور بپردازیم تشکر می کنم.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برگزاری انتخابات هیأت رئیسه باعث شد با همگرایی و وفاق و دوستی بیشتری شرایط برای اینکه مجلسی آرام و کارآمد داشته باشیم فراهم شد تا نمایندگان بتوانند مسائل کشور را که با اهمیت ترین آن مسائل اقتصادی است را با دقت پیگیری کنند.

دکتر لاریجانی افزود: در هیأت رئیسه موقت این موضوع بحث شد که در هفته آینده مجلس 3 جلسه علنی برگزار کند و به موضوع بررسی برنامه ششم در دستور کار نمایندگان قرار بگیرد.

وی ادامه داد:‌چند رکن برنامه ششم توسعه در زمینه های صنعت،‌تولید، کشاورزی، وضعیت اقتصادی،‌ وضعیت سلامت و مسائل دیپلماتیک مخصوصاً موضوع هسته ای و همچنین بحث های آسیب های اجتماعی مورد بررسی با دقت نمایندگان قرار گیرد و همچنین در این رابطه شرایط موجود و چالش های دستگاه ها مورد بحث قرار خواهد گرفت تا وارد مبحث اصلی برنامه ششم توسعه بشویم.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: جلسه بعدی مجلس یکشنبه 16 خرداد ماه برگزار خواهد شد و در پایان از حسن ظن شما به هیأت رئیسه تشکر می کنم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet