خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1395/03/11 14:22:30
سرویس سیاسی
حسنی:

برجام زمینه ارتباط اقتصادی با کشورهای بزرگ را فراهم کرده‌است

نماینده مردم رشت در مجلس معتقد است بعد از تصویب برجام می‌توانیم ارتباط اقتصادی خود را از کشورهای محدود به دامنه گسترده‌تری افزایش دهیم و منجر به توسعه کشور شویم.
برجام زمینه ارتباط اقتصادی با کشورهای بزرگ را فراهم کرده‌است نماینده مردم رشت در مجلس معتقد است بعد از تصویب برجام می‌توانیم ارتباط اقتصادی خود را از کشورهای محدود به دامنه گسترده‌تری افزایش دهیم و منجر به توسعه کشور شویم. https://cdn.icana.ir/d/019/125989.jpg برجام,زمینه,ارتباط,اقتصادی,با,کشورهای,بزرگ,را,فراهم,کرده‌است Icana

محمدصادق حسنی جوریابی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه اشتغال‌زایی باید از اولویت‌های مد نظر مجلس دهم باشد، گفت: معضل بیکاری باعث شده خانواده ها و در نهایت اجتماع با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم کنند و آسیب های اجتماعی از قبال آن دامن جامعه را بگید.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: نمایندگان برای حل بیکاری جوانان به خصوص قشر تحصیل کرده باید با همکاری دولت برنامه مدونی داشته باشند که قابل اجرا باشد و دستگاه های اجرایی مربوطه نیز باید همکاری داشته و به صورت جزیره ای عمل نکنند.

وی در ادامه به تصویب برجام و شرایط پسابرجام اشاره و عنوان کرد: پیش از تصویب برجام ارتباط اقتصادی کشور ما با سایر کشورها بسیار محدود بود که اکنون فضای مناسبی برای برقراری ارتباط گسترده اقتصادی با اقصی نقاط دنیا برقرار شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: ارتباط با کشورهای دیگر می تواند شرایط اقتصادی داخلی را بهتر کند و می تواند اعتماد بیشتری را در سرمایه گذاران داخلی و خارجی به سوی صنعت، انرژی، عمران و سایر بخش های اقتصادی کشور جلب کند لذا لازم است دولت و مجلس با همکاری پایه های این اعتمادسازی را ایجاد کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet