خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1395/03/11 14:37:27
سرویس سیاسی
سلیمی:

فضای پسابرجام زمینه‌ساز توسعه توریسم‌درمانی از کشورهای حوزه خلیج فارس‌ و شمال دریای خزر

منتخب مردم سمیرم در مجلس دهم معتقد است برجام منجر به ایجاد فضایی شده که می‌توانیم توریسم‌درمانی را از کشورهای حوزه خلیج فارس‌،شمال دریای خزر و همسایگان شرقی و غربی به سراسر دنیا توسعه دهیم.
فضای پسابرجام زمینه‌ساز توسعه توریسم‌درمانی از کشورهای حوزه خلیج فارس‌ و شمال دریای خزر منتخب مردم سمیرم در مجلس دهم معتقد است برجام منجر به ایجاد فضایی شده که می‌توانیم توریسم‌درمانی را از کشورهای حوزه خلیج فارس‌،شمال دریای خزر و همسایگان شرقی و غربی به سراسر دنیا توسعه دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100851191296.jpg فضای,پسابرجام,زمینه‌ساز,توسعه,توریسم‌درمانی,از,کشورهای,حوزه,خلیج,فارس‌,و,شمال,دریای,خزر Icana

اصغر سلیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه اکثر تخصص‌های لازم پزشکی در کشور ما وجود دارد، گفت: امکانات و تجهیزات بیمارستانی در کشورمان بسیار پیشرفته و پزشکان و پرستاران ما از سطح تخصص بالایی برخوردارند.

منتخب مردم سمیرم در مجلس دهم شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: پیشرفته بودن تجهیزات و تخصص پزشکان باعث شده صنعت توریسم درمانی در کشور ما شکل بگیرد و هر روزه بیماران بسیاری از کشورهای همسایه برای درمان به ایران سفر کنند.

وی افزود: اکنون شرایط در فضای بعد از تصویب برجام به گونه ای شده که می توانیم صنعت توریسم درمانی کشور را از تحت پوشش قرار دادن بیمارانی از کشورهای حوزه خلیج فارس، شمال دریای خزر و همسایگان شرق و غرب به سراسر دنیا و حتی کشورهای اروپایی، آسیایی و آمریکایی گسترش دهیم که البته نیازمند ظرفیت سازی و تقویت زیرساخت هاست.

سلیمی در ادامه رسیدگی به طرح پزشک خانواده را از اهم موارد حوزه بهداشت و درمان قلمداد کرد و گفت: لازم است پزشک خانواده به صورت جدی عملیاتی شود که از جمله مشکلات آن کمبود شدید پزشکان متخصص و نحوه پرداخت و میزان حقوق و مزایای پزشکان، پرستاران و بهیاران در این حوزه است.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: طرح پزشک خانواده یکی از طرح های مفید برای حوزه درمان خانواده های ایرانی است که به درستی اجرا نشده و کادر متخصصان آن کامل نیست لذا لازم است مجلس در این زمینه نظارت بهتری داشته باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet