هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قوامی مطرح کرد:

تنوع سازی در تامین منابع مالی لازمه ی توسعه اقتصاد/تجهیز بخش تولید از راهکارهای جذب سرمایه ها در بورس

سرویس اقتصادی
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی،گفت: تنوع سازی در تامین منابع مالی در راستای انجام سرمایه گذاری باید در دستورکار متولیان بخش اقتصادی باشد.
چهارشنبه 12 خرداد 1395 ساعت 12:19
تنوع سازی در تامین منابع مالی لازمه ی توسعه اقتصاد/تجهیز بخش تولید از راهکارهای جذب سرمایه ها در بورس نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی،گفت: تنوع سازی در تامین منابع مالی در راستای انجام سرمایه گذاری باید در دستورکار متولیان بخش اقتصادی باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/127687.jpg تنوع,سازی,در,تامین,منابع,مالی,لازمه,ی,توسعه,اقتصاد/تجهیز,بخش,تولید,از,راهکارهای,جذب,سرمایه,ها,در,بورس, Icana

هادی قوامی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ضرورت اتخاذ تصمیمات هماهنگ در حوزه اقتصاد گفت: رونق تولید و کاهش بیکاری از اولویت های اقتصادی کشور است.  

 

ضرورت رفع برخی از بخشنامه ها و مقررات که مانع از رونق مطلوب بخش تولید می شود

نماینده مردم اسفراین درمجلس شورای اسلامی با تاکید برلزوم انجام اقدامات عملی برای توسعه اقتصاد، ادامه داد: در جهت توسعه اقتصادی باید از کارآفرینان حمایت شود تا رتبه فضای کسب و کار کشور ارتقاء یابد.

قوامی افزود: باید پذیرفت برخی از بخشنامه ها و مقررات ها در بخش تولید و اقتصاد کشور مانع از رونق مطلوب بخش تولید هستند که باید این موضوع رفع شود.

 

راهکارهای متنوع در تامین منابع مالی لازمه  توسعه اقتصادی

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: تنوع سازی در تامین منابع مالی در راستای انجام سرمایه گذاری باید در دستور کار متولیان بخش اقتصادی باشد.

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در دوره نهم ادامه داد:باید اقدامات اقتصادی به نحوی باشد که بخشی از منابع سرمایه گذاری از راهکار جذب سرمایه های خارجی حاصل شود،همچنین حدود 30 الی 40 درصد منابع لازم برای سرمایه گذاری باید از طریق بورس به دست بیاید./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر