هدر اصلی
1395/03/15 11:14:21
سرویس اقتصادی
دلخوش اباتری مطرح کرد:

ساماندهی فعالیت های اقتصادی با استفاده از ظرفیت بخش تعاون

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیریت در بخش خصوصی و تعاونی در کشور با ضعف هایی روبرو است،گفت: تعاونی ها در بعد از انقلاب به عنوان مراکز توزیع کالا شناخته شده اند این در حالی است که از ظرفیت بخش تعاون در ساماندهی فعالیت های اقتصادی می توان استفاده کرد.
ساماندهی فعالیت های اقتصادی با استفاده از ظرفیت بخش تعاون نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیریت در بخش خصوصی و تعاونی در کشور با ضعف هایی روبرو است،گفت: تعاونی ها در بعد از انقلاب به عنوان مراکز توزیع کالا شناخته شده اند این در حالی است که از ظرفیت بخش تعاون در ساماندهی فعالیت های اقتصادی می توان استفاده کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106935194882.jpg ساماندهی,فعالیت,های,اقتصادی,با,استفاده,از,ظرفیت,بخش,تعاون Icana

سیدکاظم دلخوش اباتری درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص ضرورت تحول در اقتصاد کشور گفت:مدیریت توانا و همه جانبه زمینه ساز اقدامات عملی موثر در اقتصاد کشور است.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید پذیرفت مدیریت در بخش خصوصی و تعاونی در کشور با ضعف های روبرو بوده است.   

دلخوش اباتری گفت:تعاونی ها در بعدازانقلاب به عنوان مراکز توزیع کالا شناخته شده اند،این درحالی است که از ظرفیت بخش تعاون در ساماندهی فعالیت های اقتصادی می توان استفاده کرد.

ضرورت تقویت بخش تعاون

وی ادامه داد:براساس اصل 44 قانون اساسی سهم بخش تعاون در اقتصاد باید به 25 درصد می رسید،این در حالی است که تاکنون این مهم انجام نشده است.

دلخوش تصریح کرد:مدیریت بخش تعاون باید تقویت شود و این بخش نیاز به تزریق تسهیلات مالی دارد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی افزود:از ظرفیت بخش تعاون باید در تقویت بخش تولید استفاده شود بطور مثال در تولید گوشت سفید و قرمز باید از تعاونی ها استفاده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet