اربعین حسینی
1395/03/12 13:41:37
سرویس دیگر رسانه‌ها_
وحدتی:

مجلس دهم براساس مطالبه مردم در جهت تامین خواسته‌های اقتصادی مردم گام برخواهد داشت

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دهم مجلسی انقلابی است و همانطور که مردم مطالبه کرده‌اند در جهت تامین خواسته‌های مردم در حوزه‌های مختلف از جمله معیشتی، اجتماعی و ... گام برخواهد داشت.
مجلس دهم براساس مطالبه مردم در جهت تامین خواسته‌های اقتصادی مردم گام برخواهد داشت نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دهم مجلسی انقلابی است و همانطور که مردم مطالبه کرده‌اند در جهت تامین خواسته‌های مردم در حوزه‌های مختلف از جمله معیشتی، اجتماعی و ... گام برخواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109029248942.jpg مجلس,دهم,براساس,مطالبه,مردم,در,جهت,تامین,خواسته‌های,اقتصادی,مردم,گام,برخواهد,داشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد وحدتی هلان نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دهم مجلس انقلابی است و همانطور که مردم مطالبه کردند در راستای تامین خواسته‌های مردم گام برخواهد داشت.

وی افزود: امیدوارم مجلس دهم بدون توجه به مسائل گروهی و جناحی و منابع فراکسیونی تنها در مسیر خط ولایت به نیازهای مردم پاسخ دهد و در جهت رفع کمبودهای مردم در مسائل معیشتی و ... گام بردارد.

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تامین خواسته‌های مردم و رفع مشکلات معیشتی و ... میسر نخواهد شد مگر در سایه تلاش شبانه‌روزی مجلس و با هماهنگی قوه‌های مقننه و مجریه که در صورت تحقق این امر است که می‌توان بر مشکلات فائق آمد.

به گزارش فارس؛ وحدتی در پایان خاطرنشان کرد: دولت نیز باید عزم خود را برای رفع مشکلات جزم کند تا به مشکلات مردم به ویژه در ارتباط با مشکلاتی همچون بیکاری و مسائل مهم اجتماعی و ... پاسخ گفته شود.

انتهای پیام/

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet