هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
چنارانی:

نمایندگان زن، خواهان تشکیل کمیسیون زنان و خانواده هستند/ حل مشکلات زنان خانه‌دار در اولویت رسیدگی

سرویس فرهنگی
نماینده مردم نیشابور درخانه ملت معتقد است حل مشکلات زنان خانه‌دار همچون بیمه باید در اولویت رسیدگی فراکسیون زنان مجلس دهم قرار داشته باشد.
شنبه 15 خرداد 1395 ساعت 09:41
نمایندگان زن، خواهان تشکیل کمیسیون زنان و خانواده هستند/ حل مشکلات زنان خانه‌دار در اولویت رسیدگی نماینده مردم نیشابور درخانه ملت معتقد است حل مشکلات زنان خانه‌دار همچون بیمه باید در اولویت رسیدگی فراکسیون زنان مجلس دهم قرار داشته باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605109236655826.jpg نمایندگان,زن،,خواهان,تشکیل,کمیسیون,زنان,و,خانواده,هستند/,حل,مشکلات,زنان,خانه‌دار,در,اولویت,رسیدگی Icana

هاجر چنارانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت به اولویت‌های فراکسیون زنان در مجلس دهم اشاره کرد و گفت: حضور گسترده زنان در مجلس به‌یقین نتایج مثبت بیشتری برای زنان جامعه در پی خواهد داشت؛ به همین دلیل و در راستای این تفکر، زنان حاضر در مجلس به دنبال تشکیل فراکسیون زنان و خانواده، به صورت قوی و تاثیرگذار هستند که کمیته‌های تخصصی همچون قضایی، فرهنگی، اجتماعی و موارد ضروری در زیر مجموعه فراکسیون زنان ایجاد خواهد شد.  

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به ظرفیت‌هایی که در مجلس دهم وجود دارد می‌توان به تشکیل کمیسیون زنان و خانواده امید داشت؛ در واقع، زنان مجلس خواهان تشکیل کمیسیون زنان و خانواده هستند و احتمال تشکیل چنین کمیسیونی بسیار می‌رود.  

چنارانی با بیان اینکه تحکیم بنیان خانواده در شرایط فعلی جامعه مسئله مهمی است که باید با دقت بیشتری در مجلس به آن توجه کرد، گفت: تشکیل کمیسیون زنان و خانواده به منظور گسترش اختیارات بانوان نماینده ضروری به نظر می‌رسد.

این استاد دانشگاه ادامه داد: در صورت تشکیل کمیسیون زنان و خانواده، اعضاء می‌توانند طرح‌های قوی ارائه داده و حتی بودجه نیز دریافت کنند و مسئولان عالی رتبه کشور نیز به این کمیسیون به‌عنوان یک تشکل صاحب نظر اعتنا خواهند کرد.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی به اولویت‌های مدنظر در حوزه زنان اشاره کرد و افزود: معتقدم حل مشکلات پیرامون زنان خانه‌دار همچون بیمه باید در اولویت رسیدگی قرار داشته باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر