ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1395/03/12 16:00:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
در اجلاس مشترک اقتصادی ایران و سوئد؛

ظریف: ایران امن ترین کشور برای همکاری است

وزیر خارجه ایران: من همه را تشویق می کنم که وارد همکاری با ایران شوند زیرا شما محیطی امن تر از ایران پیدا نخواهید کرد.
ظریف: ایران امن ترین کشور برای همکاری است وزیر خارجه ایران: من همه را تشویق می کنم که وارد همکاری با ایران شوند زیرا شما محیطی امن تر از ایران پیدا نخواهید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/106406.jpg ظریف:,ایران,امن,ترین,کشور,برای,همکاری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ ظریف در اجلاس مشترک اقتصادی ایران و سوئد که صبح امروز در هتل شرایتون استکهلم برگزار شد، گفت: حضور بخش خصوصی ایران و سوئد در این نشست نشان دهنده وجود فرصت های زیاد در زمینه های اقتصادی، امنیتی و توسعه است.
وی افزود: شما می دانید که ایرانی های زیادی در سوئد در زمینه تجارت فعال هستند. همه می دانید که ایرانی ها مردمی جدی هستند، وقتی ما یک قرارداد می بندیم به قول خود عمل می کنیم و به آن متعهد هستیم.
وزیر امور خارجه ایران تاکید کرد: ما مذاکرات بسیار طولانی در موضوع هسته ای انجام دادیم و کسی هم فکر نمی کرد تا این حد به تعهدات خود پایبند باشیم اما به تعهدات خود عمل کردیم و در هیچ یک از تعهداتمان خلاف نکردیم. امیدوارم با همکاری هیئت تجاری فراتر از حرف هایمان برویم و از نتایج برجام استفاده کنیم.
ظریف تصریح کرد: من همه را تشویق می کنم که وارد همکاری با ایران شوند زیرا شما محیطی امن تر از ایران پیدا نخواهید کرد. وجود این امنیت، از حکومت و قدرت نظامی نیست بلکه به خاطر اتکا و اعتماد به مردم است. مردم ، ما را در 8 سال دفاع مقدس جلو بردند و با تلاش، صدام حسین را عقب راندیم. در طول تحریم هایی که کلینتون آنها را تحریم های فلج کننده نامید، ایستادیم و این به دلیل آن است که به مردم خود اتکا و اعتماد داریم.
وی خاطرنشان کرد: ما افتخار می کنیم که دهمین پارلمان را تشکیل دادیم و تاکنون یک روز هم بدون پارلمان نبودیم. مردم ما معتقدند تغییر سیاست ها را باید از طریق صندوق های رای دنبال کنند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرد: جوانان ایرانی در حوزه های مختلف از جمله آی سی تی، دارو و علوم هسته ای حرفه ای هستند و همه اینها به صورت بومی به دست آمده و برآمده از اتکا به توان داخلی بوده است./
پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet