خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1395/03/12 16:20:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_

تاکید بر استفاده از دیدگاه‌های امام (ره) در رویارویی رسانه‌ای

رئیس رسانه ملی بر حضور جدی صدا و سیما مبتنی بر دیدگاه های حضرت امام خمینی (ره) در عرصه رویارویی رسانه ای تاکید کرد.
تاکید بر استفاده از دیدگاه‌های امام (ره) در رویارویی رسانه‌ای رئیس رسانه ملی بر حضور جدی صدا و سیما مبتنی بر دیدگاه های حضرت امام خمینی (ره) در عرصه رویارویی رسانه ای تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605107072631401.jpg تاکید,بر,استفاده,از,دیدگاه‌های,امام,(ره),در,رویارویی,رسانه‌ای Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالعلی علی عسکری پس از مراسم تجدید میثاق رئیس، معاونان و مدیران رسانه ملی با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی گفت: خوشحالیم که  خداوند توفیق داد؛ در بدو این دوره مدیریت سازمان به حرم امام راحل (ره) مشرف بشویم و با ایشان تجدید میثاق کنیم و امیدواریم که خداوند به ما کمک کند تا بتوانیم اهداف این بزرگوار و منویات مقام معظم رهبری را در صدا و سیما محقق کنیم.

وی با بیان اینکه اندیشه های امام راحل عظیم الشان ریشه و پایه نظام اسلامی و انقلاب اسلامی است و همواره باید آن ها را به عنوان مقیاس عملکرد خودمان در نظر بگیریم و بر این اساس عمل کنیم افزود: حضرت امام راحل، رسانه ها و به خصوص سازمان صدا و سیما را دانشگاهی عمومی دانستند که همه می توانند از آن درس بگیرند.

رئیس رسانه ملی گفت: امام راحل همواره می فرمایند که اگر رسانه ها سالم باشند و پیام های درستی را به جوانان و مردم برسانند جوان های ما به راه صلاح و هدایت پیش می روند و اگر پیام های آن ها به سمت گمراهی و فساد باشد آن ها را به گمراهی و فساد می کشاند.

وی افزود: بنابراین تکلیف سنگینی بر عهده داریم که بر این اساس بتوانیم پیام های درستی را به جوانان بدهیم و امروز مخاطرات بزرگی از ناحیه رسانه های دشمن و از طریق ماهواره ها و فضای مجازی وجود دارد که فوق العاده مهم است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ رئیس رسانه ملی در پایان سخنان خود تاکید کرد: با این دیدگاه امام راحل باید در این زمینه ها به طور جدی عمل کنیم و بتوانیم غلبه رسانه ای داشته باشیم و در این رویارویی و در این نبرد رسانه ای بتوانیم موفق شویم و جامعه و جوانان این جامعه را به سمت هدایت و راه خدا و راه مستقیم انقلاب اسلامی و راه ملت ایران هدایت کنیم.
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet