شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
وزیر بهداشت:

وجود 110 هزار نیروی قراردادی ازچالش های این وزارتخانه است

سرویس دیگر رسانه‌ها
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وجود 110 هزار نفر نیروی قراردادی را از چالش های این وزارتخانه عنوان کرد و افزود: تغییر وضعیت استخدامی این نیروها از دغدغه های وزارت بهداشت است.
پنج‌شنبه 13 خرداد 1395 ساعت 11:24
وجود 110 هزار نیروی قراردادی ازچالش های این وزارتخانه است وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وجود 110 هزار نفر نیروی قراردادی را از چالش های این وزارتخانه عنوان کرد و افزود: تغییر وضعیت استخدامی این نیروها از دغدغه های وزارت بهداشت است. http://cdn.icana.ir/d/019/75517.jpg وجود,110,هزار,نیروی,قراردادی,ازچالش,های,این,وزارتخانه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدحسن قاضی زاده هاشمی روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از چند طرح بهداشتی و درمانی استان چهارمحال وبختیاری در شهرکرد افزود: برای سال جاری هنوز مجوزی برای تغییر وضعیت نیروهای قراردادی به این وزارتخانه داده نشده است.

وی همچنین وضعیت منابع انسانی و پزشکان متخصص چهارمحال و بختیاری را خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: با وجود برخورداری از پزشکان و متخصصان خوب در این استان، خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به شهروندان به دلیل محدودیت مراکز درمانی در حد مطلوبی نیست.

قاضی زاده هاشمی محدودیت فضاهای درمانی را از مشکلات استان چهارمحال و بختیاری دانست و ادامه داد: در صورت تامین کامل اعتبارات وزارت بهداشت و درمان در سال جاری، بهبود قابل توجهی در بهره برداری از طرح ها و ارائه خدمات به شهروندان این استان حاصل می شود.

وی همچنین در بازدید از طرح های در دست اجرای دانشگاه علوم پزشکی استان چهارمحال و بختیاری شتاب بخشی به اجرای طرح ها به خصوص بهره برداری از کلینیک تخصصی بیماران خاص، طرح توسعه بیمارستان کاشانی شهرکرد و ساختمان اورژانس این بیمارستان تا پایان امسال را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش ایرنا؛ بهره برداری از کلینیک درمان ناباروری، بخش لیزر بیمارستان هاجر شهرکرد و یک مرکز اورژانس فوریت های پزشکی و دیدار از طرح های بهداشتی و درمانی در دست اجرا از برنامه های وزیر بهداشت در سفر به شهرکرد است.

انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000