هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
طی تماس تلفنی صورت گرفت:

تبریک رهبر جنبش حماس به دکتر لاریجانی برای انتخاب ایشان به عنوان رئیس مجلس دهم

سرویس هیات رئیسه
رهبر جنبش حماس در تماس تلفنی با دکتر لاریجانی، انتخاب ایشان به عنوان رئیس مجلس دهم شورای اسلامی را تبریک گفت.
پنج‌شنبه 13 خرداد 1395 ساعت 13:47
تبریک رهبر جنبش حماس به دکتر لاریجانی برای انتخاب ایشان به عنوان رئیس مجلس دهم رهبر جنبش حماس در تماس تلفنی با دکتر لاریجانی، انتخاب ایشان به عنوان رئیس مجلس دهم شورای اسلامی را تبریک گفت. http://cdn.icana.ir/d/019/201604101274426805.jpg تبریک,رهبر,جنبش,حماس,به,دکتر,لاریجانی,برای,انتخاب,ایشان,به,عنوان,رئیس,مجلس,دهم, Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اسماعیل هنیه رهبر جنبش حماس پیش از ظهر امروز (پنجشنبه، 13 خردادماه) در تماس تلفنی با دکتر علی لاریجانی ضمن تبریک به جهت انتخاب ایشان به ریاست مجلس دهم و همچنین تشکر از حمایت های دکتر لاریجانی در شرایط مختلف از ملت مظلوم فلسطین، گفت: در شرایط فعلی که انتفاضه بیت المقدس در کرانه باختری در حال جریان است و محاصره طولانی غزه نیز ادامه دارد، مقاومت ملت فلسطین مستحکم تر به راه خود ادامه می دهد.

رهبر حماس تأکید کرد: مثل همیشه به مواضع حمایتی شما و سایر مسئولان جمهوری اسلامی از ملت فلسطین افتخار می کنیم و آرزوی توفیق بیشتر برای رهبر معظم انقلاب و ملت ایران داریم.

دکتر لاریجانی در این گفت و گوی تلفنی از ابراز محبت اسماعیل هنیه تشکر کرد و اطمینان داد که ملت ایران در همه شرایط پشتیبان ملت مظلوم فلسطین خواهد بود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: گرچه آشفتگی های فعلی در دنیای اسلام و حرکت های تروریستی فرصت برای رژیم صهیونیستی ایجاد کرده است اما با مقاومت حماس، جهاد و سایر گروه های مقاومت و همت مجاهدانه ملت فلسطین آینده خوبی برای فلسطین مظلوم وجود دارد و راهنمایی های رهبر معظم در این مورد روشن و قوی است و چراغ راه دولت و مجلس ایران است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000