اربعین حسینی
1395/03/13 13:49:57
سرویس هیات رئیسه
طی تماس تلفنی صورت گرفت؛

تبریک رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق به دکتر لاریجانی برای انتخاب ایشان به عنوان رئیس مجلس دهم

رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق در تماس تلفنی با دکتر لاریجانی، انتخاب ایشان به عنوان رئیس مجلس دهم شورای اسلامی را تبریک گفت.
تبریک رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق به دکتر لاریجانی برای انتخاب ایشان به عنوان رئیس مجلس دهم رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق در تماس تلفنی با دکتر لاریجانی، انتخاب ایشان به عنوان رئیس مجلس دهم شورای اسلامی را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201604103577604903.jpg تبریک,رئیس,مجلس,اعلای,اسلامی,عراق,به,دکتر,لاریجانی,برای,انتخاب,ایشان,به,عنوان,رئیس,مجلس,دهم, Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام والمسلمین سید عمار حکیم رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق پیش از ظهر امروز (پنجشنبه، 13 خرداد ماه) طی تماس تلفنی با دکتر علی لاریجانی، انتخاب ایشان را به عنوان رئیس جدید مجلس تبریک گفت و از حمایت های ایشان در شرایط مختلف عراق جهت برقراری آرامش سیاسی و مبارزه با تروریست ها تشکر کرد.

دکتر لاریجانی نیز در این گفت و گوی تلفنی از ابراز لطف عمار حکیم سپاسگزاری کرد و با ابراز خرسندی از پیروزی های مجاهدان عراق در جبهه های نبرد با تروریست ها اطمینان داد که ملت ایران در این مبارزه حق طلبانه در کنار ملت عراق خواهد بود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان از نقش حکیمانه عمار حکیم در ایجاد ثبات سیاسی در عراق سپاسگزاری کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet