ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1395/03/15 14:23:35
سرویس اقتصادی
پاپی زاده:

ورود غیرکارشناسی به محصولات تراریخته به نفع کشور نخواهد بود

نماینده  مردم  دزفول در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اثرات مصرف محصولات  تراریخته  برای ما مشکوک  است،گفت:ورود غیرکارشناسی به محصولات تراریخته به نفع کشور نیست.
ورود غیرکارشناسی به محصولات تراریخته به نفع کشور نخواهد بود نماینده  مردم  دزفول در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اثرات مصرف محصولات  تراریخته  برای ما مشکوک  است،گفت:ورود غیرکارشناسی به محصولات تراریخته به نفع کشور نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/44782.jpg ورود,غیرکارشناسی,به,محصولات,تراریخته,به,نفع,کشور,نخواهد,بود Icana

عباس پاپی زاده در گفت وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت  درباره  محصولات  تراریخته گفت:بحث علمی در زمینه محصولات تراریخته بدین معنا است  تا زمانی که مطمئن نیستیم که محصولات تراریخته  ضرری ندارند نباید اجازه تولید صادر شود.

 

تحقیقات جامع برای محصولات تراریخته بیش از گذشته  برنامه ریزی شود

نماینده  مردم دزفول درمجلس با بیان اینکه باید تحقیقات جامع برای محصولات تراریخته بیش از گذشته  برنامه ریزی شود تا ابهامات ایجاد شد با  پاسخ های علمی روشن شود،یادآورشد:ورود غیرکارشناسی به محصولات تراریخته  به نفع کشور نخواهد  بود.

وی ادامه  داد:فلسفه وجود محصولات تراریخته  برای افزایش تولید محصولات کشاورزی است،اما در شرایطی که ما مازاد تولید محصولات کشاورزی داریم  و  برخی از کشاورزان  نمی توانند محصولات خود را بفروش برسانند،نیازی به  افزایش  تولید نداریم.

نماینده  مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه  ما با مازاد تولید  در کشور روبرو هستیم،تصریح کرد: بطور مثال  کشاورزان نمی تواند  محصولاتی همچون سیب زمینی  و پیاز  را بفرو ش برسانند؛زیرا  این محصولات بیش از حد نیاز تولید می شود. 

وی ادامه داد:زمانی که در تولید محصولات کشاورزی شاهد عرضه بیش از تقاضا باشیم؛بدیهی  است نرخ محصولات کشاورزی  را  به شدت کاهش می دهد. 

نماینده مردم دزفول  در مجلس ،یادآورشد:مصرف  محصولات تراریخته  برای ما هنوز جای سوال دارد؛اما با توجه به ابهامات ایجادشده  باید  وضعیت سلامت محصولات تراریخته با افزایش تحقیقات دانشگاهی و علمی  اعلام شود واین در حالی است که یکسری نتایج بدست آمده از برخی از  تحقیقات نشان می دهد که مصرف بلند مدت محصولات  تراریخته  مورد  تایید نیست./

پایان پیام

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet