هفته دفاع مقدس
1395/03/15 12:44:35
سرویس سیاسی
نعمتی با انتقاد از ایجاد اختلال در سخنرانی سیدحسن خمینی:

مقام معظم رهبری با افراطی‌گری مخالف است/ تندروها در هیچ یک از دو جناح سیاسی کشور مورد تایید نیستند

عضوهیأت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری با افراطی‌گری مخالف است،گفت:تندرویان برخی جناح‌ها باید دقت داشته‌باشند به‌سمتی نروند که اختلاف بین مسئولان و مردم ایجاد شده و وحدت عمومی مخدوش شود.
مقام معظم رهبری با افراطی‌گری مخالف است/ تندروها در هیچ یک از دو جناح سیاسی کشور مورد تایید نیستند عضوهیأت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری با افراطی‌گری مخالف است،گفت:تندرویان برخی جناح‌ها باید دقت داشته‌باشند به‌سمتی نروند که اختلاف بین مسئولان و مردم ایجاد شده و وحدت عمومی مخدوش شود. https://cdn.icana.ir/d/019/97542.jpg مقام,معظم,رهبری,با,افراطی‌گری,مخالف,است/,تندروها,در,هیچ,یک,از,دو,جناح,سیاسی,کشور,مورد,تایید,نیستند Icana

بهروز نعمتی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با محکوم کردن برهم زدن نظم عمومی در جریان سخنرانی سیدحسن خمینی در مراسم ارتحال امام(ره) در مرقد مطهر ایشان، گفت: گروه های سیاسی باید تحمل یکدیگر را داشته باشند و هنگام شنیدن سخنان افرادی که مخالف نظر آنها هستند از ایجاد خلل در نظم عمومی بپرهیزند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: در هر دوره ای با توجه به جمیع مسائلی که وجود دارد فردی حائز رأی ملت می شود اما برخی افراد این نتیجه را بر نمی تابند چنانچه در گذشته شاهد حرکات تندروها در سخنرانی‌های روحانی رئیس جمهور نیز بوده ایم.

وی افزود: بر هم زدن سخنرانی افراد صرفا مختص جریان سخنرانی های افراد اصلاح طلب نیست چنانچه در گذشته شاهد برهم زدن سخنرانی دکتر لاریجانی در قم نیز بوده ایم که از سوی برخی افراطیون جناح راست صورت گرفت.

نعمتی ادامه داد: مقام معظم رهبری همواره افراد را از افراطی‌گری نهی کرده اند لذا افراد برخی جناح های تندرو باید تعدیلی در خود به وجود بیاورند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: باید به سمتی برویم که اختلاف بین مسئولان و مردم به وجود نیاید و وحدت عمومی خدشه دار نشود.

به گزارش خانه ملت، عده ای که روز گذشته در جریان برگزاری مراسم ارتحال امام راحل(ره)، در اطراف مرقد بنیانگذار انقلاب اسلامی و رو به تریبون مستقر شده بودند اقدام به ایجاد اختلال در سخنرانی سیدحسن خمینی کردند که علاوه بر ایجاد سروصدا با تکان دادن چفیه هایی در هوا باعث ایجاد بی‌نظمی و هیاهو نیز شدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet