سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

انتقاد کواکبیان از صداوسیما درباره اعلام خبر انتخاب هیئت رئیسه مجلس

سرویس صحن
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به انصراف خود از کاندیداتوری ریاست مجلس در هنگام انتخاب هیئت رئیسه، از رویکرد صداوسیما در نحوه اعلام خبر این موضوع انتقاد کرد.
یکشنبه 16 خرداد 1395 ساعت 08:50
انتقاد کواکبیان از صداوسیما درباره اعلام خبر انتخاب هیئت رئیسه مجلس نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به انصراف خود از کاندیداتوری ریاست مجلس در هنگام انتخاب هیئت رئیسه، از رویکرد صداوسیما در نحوه اعلام خبر این موضوع انتقاد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/48195.jpg انتقاد,کواکبیان,از,صداوسیما,درباره,اعلام,خبر,انتخاب,هیئت,رئیسه,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (یکشنبه، 16 خرداد) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با اشاره به اصل 67 قانون اساسی و تذکری به استناد ماده 77 آیین نامه داخلی مجلس، گفت: روز سه شنبه هفته گذشته در زمان رأی گیری برای انتخابات هیئت رئیسه مجلس، من انصراف خود از حضور در انتخابات ریاست مجلس را اعلام کردم ولی صدا و سیما اعلام کرد که کواکبیان تنها 11 رأی را به خود اختصاص داده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی خطاب به دکتر لاریجانی افزود: شما رویه مجلس را می دانید؛ اگر کسی انصراف دهد آرای او جزء آرای باطله محسوب می شود اما شما این موضوع را اعلام نکردید و صدا و سیما هم بحث انصراف بنده را مطرح نکرد.

وی تأکید کرد: خواهشمندم طبق تأکیدات مقام معظم رهبری که اخیرا فرمودند یکی از شاخص های انقلابی بودن، تقوای دینی و سیاسی است، تقوا و عدالت در مجلس رعایت شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار