خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1395/03/16 09:07:07
سرویس صحن
در صحن علنی مطرح شد:

دعوت از طیب نیا برای ارائه گزارش در مورد وضعیت اقتصادی کشور به نمایندگان مجلس

رئیس مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امروز اعلام کرد: به زودی از وزیر اقتصاد دعوت می شود تا گزارشی در مورد وضعیت اقتصادی کشور ارائه کند.
دعوت از طیب نیا برای ارائه گزارش در مورد وضعیت اقتصادی کشور به نمایندگان مجلس رئیس مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امروز اعلام کرد: به زودی از وزیر اقتصاد دعوت می شود تا گزارشی در مورد وضعیت اقتصادی کشور ارائه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/110134.jpg دعوت,از,طیب,نیا,برای,ارائه,گزارش,در,مورد,وضعیت,اقتصادی,کشور,به,نمایندگان,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 16 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکری افزود: امروز قرار است مرکز پژوهش های مجلس درمورد برنامه ششم توضیحاتی ارائه کند؛ ولی بهتر آن بود قبل از ارائه این گزارش، از سوی دولت گزارشی در مورد چارچوب برنامه ششم ارائه می شد تا مرکز پژوهش ها نیز متناسب با آن توضیحاتی را به نمایندگان ارائه می کردند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اولویت مجلس دهم، برنامه ششم توسعه است و به نظر می رسد پایه و اساس گزارش امروز مرکز پژوهش ها نیز بر پایه همین برنامه ششم باشد لذا درخواست داریم تا از وزیر اقتصاد دعوت شود تا توضیحاتی ارائه کنند.

رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر گفت:‌ امروز قرار نیست از سوی مرکز پژوهش ها در مورد برنامه ششم توضیحاتی ارائه شود بلکه این گزارش در مورد وضعیت اقتصادی کشور است؛ ضمن آنکه به زودی از وزیر اقتصاد نیز دعوت خواهیم کرد تا در این زمینه توضیحاتی دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet