هدر اصلی
1395/03/16 10:46:43
سرویس اقتصادی
قره‌خانی:

تکرار تخلف نفتی برای کشور گران تمام می شود/عقبگرد عقربه های توسعه کشور با تکرار فساد نفتی

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس دهم، با تاکید بر ضرورت تسریع در رسیدگی به پرونده های مفاسد اقتصادی به ویژه فساد نفتی، گفت: عقبگرد کشور با تکرار فساد نفتی غیرقابل انکار است.
تکرار تخلف نفتی برای کشور گران تمام می شود/عقبگرد عقربه های توسعه کشور با تکرار فساد نفتی نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس دهم، با تاکید بر ضرورت تسریع در رسیدگی به پرونده های مفاسد اقتصادی به ویژه فساد نفتی، گفت: عقبگرد کشور با تکرار فساد نفتی غیرقابل انکار است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108773436934.jpg تکرار,تخلف,نفتی,برای,کشور,گران,تمام,می,شود/عقبگرد,عقربه,های,توسعه,کشور,با,تکرار,فساد,نفتی Icana

اسدالله قره‌خانی در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت تسریع در رسیدگی به پرونده های مفاسد اقتصادی به ویژه فساد نفتی، گفت: متاسفانه در موضوع فساد نفتی سلب اعتماد گسترده ای صورت گرفته و آسیب جدی به حوزه نفتی کشور وارد شده است.

نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نظام مند کردن فعالیت های وزارت نفت می تواند از بروز و تکرار فساد نفتی جلوگیری کند، افزود: شفاف سازی تمامی معاملات در وزارت نفت می تواند از بروز دوباره مفاسد نفتی جلوگیری کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه بروز مفاسد اقتصادی به هدر رفت کلان منابع کشور منجر می شود، تصریح کرد: در بحث فساد نفتی منابع مالی به یغما برده شد.

 

اعتماد ملی در موضوع فساد نفتی از دست رفت

وی با اشاره به از دست رفتن اعتماد ملی در موضوع فساد نفتی، افزود: برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی به ویژپ فساد نفتی می تواند روند تحقق اقتصاد مقاومتی را سرعت ببخشد.

قره خانی با بیان اینکه ضربات فساد نفتی تا مدت ها از بدنه وزارت نفت جبران شدنی نیست، گفت: بروز چنین فسادهایی عقب گرد به سیر تحول وزارت خانه ها در کشور و در نهایت کل نظام خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه مجلس در آینده در موضوع مفاسد اقتصادی ورود جدی خواهد داشت، تصریح کرد: سیر تصمیم گیری ها و فرایند اجرایی معاملات نفتی با اعمال نظر نظارتی دستگاه های مسئول به طور حتم نظمی به خود خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه بی توجهی به بروز چنین مفاسدی در بدنه اقتصاد ضربه های سنگینی بر پیکره نظام وارد می کند، گفت: نباید اجازه غارت بیت المال به افراد داده شود.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس دهم، یادآور شد: نظام مند کردن فعالیت ها در وزارت نفت می تواند به شفاف سازی عملکردها در این وزارتخانه منجر شود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet