هدر اصلی
1395/03/16 10:38:31
سرویس اقتصادی
فولادگر:

رکود اقتصاد کشور را فلج کرده است/ریل گذاری برای بهبود اقتصادی کشور در مجلس دهم

نماینده مردم اصفهان در مجلس، خروج از رکود را اولویت مجلس دهم خواند و گفت: رکود مهم ترین معضل کنونی کشور بوده که اقتصاد را با چالش های متعددی رو به رو کرده است.
رکود اقتصاد کشور را فلج کرده است/ریل گذاری برای بهبود اقتصادی کشور در مجلس دهم نماینده مردم اصفهان در مجلس، خروج از رکود را اولویت مجلس دهم خواند و گفت: رکود مهم ترین معضل کنونی کشور بوده که اقتصاد را با چالش های متعددی رو به رو کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/44165.jpg رکود,اقتصاد,کشور,را,فلج,کرده,است/ریل,گذاری,برای,بهبود,اقتصادی,کشور,در,مجلس,دهم, Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه رفع مشکلات کنونی کشور باید اولویت مجلس دهم باشد، گفت: رکود مهم ترین معضل کنونی کشور بوده که اقتصاد را با چالش های متعددی رو به رو کرده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کمک به دستگاه های مختلف برای خروج از رکود باید اولویت مسئولان باشد، افزود: ریل گذاری برای بهبود اوضاع از سوی مجلس صورت گرفته اکنون زمان ورود جدی دولت به رفع مشکلات و همچنین نظارت دستگاه های مسئول برای اجرای دقیق مصوبات است.

ایجاد تحول اقتصادی نیازمند اتخاذ تدابیری ویژه و همچنین نظارتی دقیق

وی ادامه داد: مجلس در دوره های قبل تلاش عمده ای برای بهبود شرایط کشور داشته که می تواند در این زمینه به تصویب قانون بهبود فضای کسب و کار اشاره کرد اما باید بدانیم که تصویب صرف قوانین راهگشای کار نبوده و برای ایجاد تحول اقتصادی نیازمند اتخاذ تدابیری ویژه و همچنین نظارتی دقیق هستیم.

فولادگر با بیان اینکه خروج از رکود با اجرای صحیح قوانین مصوب مجلس ممکن می شود، تصریح کرد: حمایت از تولید داخل یکی از مولفه هایی است که می تواند رونق اقتصادی را برای کشور ممکن کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه رفع موانع تولید می تواند سیر تحقق اقتصاد مقاومتی را تسریع کند، گفت: همه به اهمیت جذب سرمایه گذار خارجی واقف هستیم اما باید بدانیم این سرمایه گذاری ها باید تنها در امور تولیدی و صنعتی صورت بگیرد.

وی ادامه داد: انتقال فناوری و تکنولوژی های روز دنیا به کشور یکی از مولفه هایی است که در مراودات خارجی با کشورهای بیگانه باید مدنظر مسئولان قرار بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه بی توجهی به رکود تبعات بی شماری برای کشور در پی دارد، گفت: بیکاری، رشد ناهنجاری های اجتماعی و پیامدهایی از این دست نمونه هایی از تبعات بی توجهی به رکود و رشد نرخ آن است.

مجلس دهم باید بر بهبود شرایط اقتصادی و فرهنگی کشور تمرکز کند

فولادگر با بیان اینکه مجلس دهم باید بر بهبود شرایط اقتصادی و فرهنگی کشور تمرکز کند، افزود: توجه به منویات رهبر معظم انقلاب در تمامی زمینه ها می تواند کشوری متعالی از همه جوانب را رقم بزند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مجلس دهم باید بداند قانون گذاری در حد ضرورت و تکیه بر اهرم نظارتی می تواند به بهبود شاخص های رشد کشور کمک کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet