خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1395/03/16 10:52:28
سرویس سیاسی
کوهکن در گفت و گو با خانه ملت روایت کرد:

بزرگترین اشتباه عمر سیاسی یاسر عرفات درباره اعتماد به آمریکا به روایت خودش/ اعتراف قذافی به فرستاده رئیس جمهورایران

نماینده مردم لنجان در گفت و گو با خانه ملت به بیان خاطراتی از سیاستمداران جهان در زمینه غیر قابل اعتماد بودن آمریکا پردخت.
بزرگترین اشتباه عمر سیاسی یاسر عرفات درباره اعتماد به آمریکا به روایت خودش/ اعتراف قذافی به فرستاده رئیس جمهورایران نماینده مردم لنجان در گفت و گو با خانه ملت به بیان خاطراتی از سیاستمداران جهان در زمینه غیر قابل اعتماد بودن آمریکا پردخت. https://cdn.icana.ir/d/019/44034.jpg بزرگترین,اشتباه,عمر,سیاسی,یاسر,عرفات,درباره,اعتماد,به,آمریکا,به,روایت,خودش/,اعتراف,قذافی,به,فرستاده,رئیس,جمهورایران Icana

محسن کوهکن‌ریزی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص غیر قابل اعتماد بودن آمریکا، اظهار داشت: آنچه که مقام معظم رهبری فرمودند، استدلال عقلی، تاریخی و منطقی دارد و با دلایل بسیار زیادی می توان این موضوع را اثبات کرد.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی به ذکر خاطره ای در خصوص اذعان مسئولان برخی کشورها به غیر قابل اعتماد بودن آمریکا پرداخت و بیان کرد: این خاطره را فرستاده رئیس جمهور قبلی که ملاقاتی با معمر قذافی معدوم داشته، بیان کرده است.

کوهکن ریزی ادامه داد: معمر قذافی در این دیدار بعد از آن که اصحاب رسانه از جلسه خارج شده بودند به فرستاده ایران گفته بود که " راه درست را ایران می رود، ما آنچه داشته ایم را به آمریکا داده ایم ولی آمریکایی ها حتی به یک مورد از تعهداتشان نیز عمل نکرده اند".

وی به ذکر خاطره ای دیگر از یاسر عرفات در زمینه اعتماد به آمریکا، اشاره کرد و افزود: یاسر عرفات جنبه های مثبتی داشت ولی در سال های آخر عمرش در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه بزرگترین اشتباه عمر سیاسی یاسر عرفات چه بوده است، پاسخ می دهد که "بزرگترین اشتباه دوران عمر سیاسی من اعتماد به آمریکایی ها بوده است".

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دو خاطره مربوط به خارج از کشور بوده است، گفت: در داخل کشور نیز دفعات زیادی از آمریکایی ها بدعهدی دیده ایم ولی از طرف دیگر ثابت شده که هر جا مقاومت کرده ایم به موفقیت رسیده ایم.

وی افزود: طبیعتا هزینه این اقدامات را می دهیم، اما به هر جهت انسان برای زنده بودن و حفظ کرامت خود باید هزینه هایی را نیز بپردازد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet