هدر اصلی
1395/03/16 11:48:49
سرویس اقتصادی
دهقان:

پیوند بخش خصوصی با منابع انسانی فرهیخته مقاوم سازی اقتصاد را در پی دارد

نماینده مردم ترقبه و شاندیز در مجلس دهم، با تاکیدبر ضرورت حمایت از بخش خصوصی برای مقاوم سازی اقتصاد،گفت:در صورت ایجاد پیوند میان سرمایه های بخش خصوصی با منابع انسانی فرهیخته پایه های ثروت ملی کشور هر روز قوی تر می شود.
پیوند بخش خصوصی با منابع انسانی فرهیخته مقاوم سازی اقتصاد را در پی دارد نماینده مردم ترقبه و شاندیز در مجلس دهم، با تاکیدبر ضرورت حمایت از بخش خصوصی برای مقاوم سازی اقتصاد،گفت:در صورت ایجاد پیوند میان سرمایه های بخش خصوصی با منابع انسانی فرهیخته پایه های ثروت ملی کشور هر روز قوی تر می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106752673608.jpg پیوند,بخش,خصوصی,با,منابع,انسانی,فرهیخته,مقاوم,سازی,اقتصاد,را,در,پی,دارد Icana

محمد دهقان درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه آماده سازی زیرساخت ها در عین تعامل دولت و مجلس ضرورتی برای تحقق اقتصاد مقاومتی است،گفت: باید کشور را به سمت نیاز مردم سوق دهیم تا به این ترتیب مسائل حاشیه ای بر مسائل اصلی غلبه نکند.

 

اراده مسئولان اجرایی برای رونق اقتصادی در کشور باید نمایان شود

نماینده مردم ترقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:مهم ترین راهکار برای رونق اقتصادی در کشور این است که اراده از سوی مسئولان اجرایی نمایان شود و بخش خصوصی را به میدان آورده تا اقتصاد مقاومتی یعنی تقویت اقتصاد در برابر تکانه های مختلف داخلی و خارجی را منجر شود.

 

لزوم تقویت بخش خصوصی برای مقاوم سازی اقتصاد

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه برای مقاوم سازی اقتصاد بخش خصوصی باید تقویت شود، تصریح کرد: باید دولتمردان ما با بخش خصوصی ارتباط تنگاتنگ داشته باشند؛زیرا بخش خصوصی و تولیدکنندگان ما می توانند اقتصاد کشور را به ساحل نجات ببرند.

وی با بیان اینکه اقتصاد کشور درحال حاضر پرتلاطم بوده و با شکل عادی به ثمر نخواهد نشست،گفت:درصورتی که اقتصاد کشور را از رکود عمیق بیرون نیاوریم باید منتظر سخت شدن شرایط اقتصادی باشیم.

 

سرمایه های بخش خصوصی باید با منابع انسانی فرهیخته کشور پیوند داده شود

وی با تاکید براینکه نباید از بالا به پایین به بخش خصوصی نگاه کرد،افزود: بخش خصوصی از نحوه تعامل متولیان امر در زمینه صنعتی، اقتصادی و غیره راضی نیست.

دهقان با بیان اینکه سرمایه های بخش خصوصی باید با منابع انسانی فرهیخته کشور پیوند داده شود،تاکید کرد: در صورت ایجاد پیوند میان سرمایه های بخش خصوصی با منابع انسانی فرهیخته پایه های ثروت ملی کشور هر روز قوی تر می شود.

نماینده مردم ترقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه نقدینگی قریب به هزار هزار میلیارد تومان در کشور باید به سمت و سوی تولید هدایت شود،تصریح کرد: باید این نقدینگی به بسترهای اقتصادی موجود در کشور پیوند داده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet