هدر اصلی
1395/03/16 14:54:03
سرویس سیاسی
/نخستین دیدار نمایندگان مجلس دهم با رهبری/

رنجبرزاده:موضع گیری انقلابی در مقابل زیاده خواهی آمریکا، انتظار رهبری از مجلس دهم

عضو هیأت رئیسه مجلس دهم، گفت: رهبری فرمودند که در شرایط کنونی نمایندگان کنگره آمریکا از قوانین داخلی خود خارج شده و در امور دولت دخالت می کنند، از این رو انتظار است که نمایندگان نیز در کلام، نطق ها و اقداماتشان برای حفظ و تأمین منافع ملی در برابر نظام استکبار تلاش کنند.
رنجبرزاده:موضع گیری انقلابی در مقابل زیاده خواهی آمریکا، انتظار رهبری از مجلس دهم عضو هیأت رئیسه مجلس دهم، گفت: رهبری فرمودند که در شرایط کنونی نمایندگان کنگره آمریکا از قوانین داخلی خود خارج شده و در امور دولت دخالت می کنند، از این رو انتظار است که نمایندگان نیز در کلام، نطق ها و اقداماتشان برای حفظ و تأمین منافع ملی در برابر نظام استکبار تلاش کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106499265199.jpg رنجبرزاده:موضع,گیری,انقلابی,در,مقابل,زیاده,خواهی,آمریکا،,انتظار,رهبری,از,مجلس,دهم Icana

اکبر رنجبرزاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دیدار صمیمانه رئیس و نمایندگان مجلس در دوره دهم با رهبر معظم انقلاب، گفت:  معظم له در دیدار امروز بر حفظ دستاوردهای انقلابی از سوی نمایندگان مجلس تأکید کرده و فرمودند که مجلس دهم باید مجلسی انقلابی باشد و نمایندگان برای این مسئله باید تلاش کنند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مقام معظم رهبری در دیدار امروز حفظ وقار و اقتدار مجلس را ضروری دانسته و تأکید کردند که جایگاه مجلس شورای اسلامی بسیار مهم است و نمایندگان باید با رفتار و اقدامتشان در جهت حفظ شأن این جایگاه تلاش کنند.

وی تصریح کرد: معظم له همچنین بر تصویب قوانین متقن، شفاف و جامع از سوی نمایندگان مجلس تأکید کرده و فرمودند قوانین ضمن همه نگر بودن، باید از تعارض با قوانین دیگر اجتناب کند، از طرف دیگر ایشان تأکید کردند که قانون باید به میان‌بری برای حل مشکلات و توسعه کشور مورد استفاده قرار گیرد.

رنجبرزاده با اشاره به تأکیدات رهبری درباره لزوم قانون گذاری و موضع گیری انقلابی در مقابل اقدامات زیاده خواهانه دولت و کنگره آمریکا، تصریح کرد: ایشان فرمودند که در شرایط کنونی نمایندگان کنگره آمریکا از قوانین داخلی خود خارج شده و در امور دولت دخالت می کنند، از این رو انتظار است که نمایندگان نیز در کلام، نطق ها و اقداماتشان برای حفظ و تأمین منافع ملی در برابر نظام استکبار تلاش کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: همچنین مقام معظم رهبری اعلام کردند که شاید در داخل کشور گسل های قومی و جناحی وجود داشته باشد، که مجلس باید از دامن زدن به این مسائل اجتناب کند و باید از این بخش ها برای افزایش هم افزایی در کشور استفاده کرد، از طرف دیگر مجلس باید از بروز فساد در کشور جلوگیری کرده و از قوانینی که زمینه ساز بروز فساد است، پرهیز شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet