هفته دفاع مقدس
1395/03/16 14:42:40
سرویس سیاسی
/نخستین دیدار نمایندگان مجلس دهم با رهبری/

کواکبیان:گلایه رهبری معظم انقلاب از مشکلات فرهنگی/ تولید محتوای مناسب در زمینه فرهنگی مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار دارد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری از ول انگاری‌های فرهنگی گلایه‌مند بودند که راهکار لازم در این زمینه را تولید محتوای مناسب و مبارزه با کالای فرهنگی نا مناسب قلمداد کردند.
کواکبیان:گلایه رهبری معظم انقلاب از مشکلات فرهنگی/ تولید محتوای مناسب در زمینه فرهنگی مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار دارد نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری از ول انگاری‌های فرهنگی گلایه‌مند بودند که راهکار لازم در این زمینه را تولید محتوای مناسب و مبارزه با کالای فرهنگی نا مناسب قلمداد کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/48194.jpg کواکبیان:گلایه,رهبری,معظم,انقلاب,از,مشکلات,فرهنگی/,تولید,محتوای,مناسب,در,زمینه,فرهنگی,مورد,تاکید,مقام,معظم,رهبری,قرار,دارد Icana

مصطفی کواکبیان در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص دیدار نمایندگان مجلس دهم و مقام معظم رهبری، اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری در 5 زمینه مطرح شد. ایشان در بخش قانونگذاری تاکید کردند که قانون باید متقن و جامع باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: موضوع دومی که مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفت، مسائل اقتصادی بود که مقام معظم رهبری بر روی محور اقتصاد مقاومتی بسیار تاکید کردند.

کواکبیان ادامه داد: موضوع دیگری که مورد توجه رهبری معظم انقلاب قرار گرفت، مسائل فرهنگی بود که ایشان از ول انگاری‌های فرهنگی گلایه‌مند بودند که راهکار لازم در این زمینه را تولید محتوای مناسب و مبارزه با کالای فرهنگی نا مناسب قلمداد کردند.

وی افزود: بحث دیگری که از سوی ایشان مطرح شد در مورد تلاش برای در راس امور بودن مجلس شورای اسلامی بود که تلاش همگان را می طلبد و در این زمینه خود نظارتی مجلس را لازم دانستند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: بنظر من این تاکید مقام معظم رهبری بسیار بجا و صحیح است چون در شان یک نماینده مجلس شورای اسلامی نیست که از رانت استفاده کند، البته که این موضوع نادر بوده ولی در همین حد نیز شایسته خانه ملت نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet