هدر اصلی
1395/03/16 16:44:36
سرویس سیاسی
/نخستین دیدار نمایندگان مجلس دهم با رهبری/

تاکیدات مقام معظم رهبری تبیین کننده نقشه راه مجلس دهم/ لبیک بهارستان نشینان به ندای رهبرانقلاب برای مجلس انقلابی

مقام معظم رهبری در نخستین دیدار با نمایندگان مجلس دهم شورای اسلامی مسائل مهمی را مطرح کردند و توصیه ایشان به نمایندگان مجلس جدید انقلابی بودن، انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن توصیه رهبر معظم انقلاب به نمایندگان بود.
تاکیدات مقام معظم رهبری تبیین کننده نقشه راه مجلس دهم/ لبیک بهارستان نشینان به ندای رهبرانقلاب برای مجلس انقلابی مقام معظم رهبری در نخستین دیدار با نمایندگان مجلس دهم شورای اسلامی مسائل مهمی را مطرح کردند و توصیه ایشان به نمایندگان مجلس جدید انقلابی بودن، انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن توصیه رهبر معظم انقلاب به نمایندگان بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100317122302.jpg تاکیدات,مقام,معظم,رهبری,تبیین,کننده,نقشه,راه,مجلس,دهم/,لبیک,بهارستان,نشینان,به,ندای,رهبرانقلاب,,برای,مجلس,انقلابی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز -یکشنبه 17 خرداد- با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

معظم له در این دیدار با تأکید بر لزوم حفظ اقتدار، هیبت و جایگاه در رأس امور بودن مجلس شورای اسلامی، به الزامات قانونگذاری خوب در مجلس اشاره کردند و با برشمردن اولویت های کاری مجلس در عرصه های اقتصاد مقاومتی، فرهنگ و سیاستهای داخلی، منطقه ای و بین المللی، گفتند: مجلس شورای اسلامی باید ضمن دمیدن روح آرامش در کشور، «انقلابی» باشد و در قانونگذاری انقلابی عمل کند و به مواضع خصمانه و مغرضانه امریکا، واکنش نشان دهد و در مقابل سیاستهای استکبار ایستادگی کند.

با توجه سخنان نمایندگان حاضر در این جلسه مقام معظم رهبری موضوعات مهمی را که لازمه کار مجلس شورای اسلامی است را مطرح کردند تا نمایندگان مجلس دهم از ابتدای فعالیت خود، مشی حرکتی خود را بدانند و با توجه به مسائل کشور به نقش آفرینی خود ادامه دهند.

مقام معظم رهبری در این دیدار به اهمیت حفظ جایگاه و هیبت واقعی مجلس تاکید کردند و حصول آن را به نوع عملکرد خود نمایندگان مرتبط دانستند. همچنین رهبری معظم انقلاب به لایحه برنامه ششم اشاره کردند و لازم دانستند که این موضوع در زمره دستورکارهای فوق العاده مهم مجلس جدید قرار بگیرد.

ایشان در خصوص ارزیابی از ترکیب مجلس دهم نیز به حضور نمایندگان تازه نفس در کنار برخی نمایندگان با تجربه اشاره کردند و این موضوع را زمینه ساز تشکیل یک مجلس با نشاط و با انگیزه دانستند. آیت الله العظمی خامنه ای گلایه هایی را در خصوص مسائل فرهنگی مطرح کردند و از وجود نوعی ولنگاری و بی اهتمامی در دستگاههای فرهنگی ابراز نارضایتی کردند.

رهبر معظم انقلاب توصیه هایی را نیز به نمایندگان مجلس دهم داشتند که تاکید ایشان بر انقلابی بودن، انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن نمایندگان از جمله آن ها بود. ایشان همچنین به کارنامه خوب مجلس نهم اشاره کردند و موضع گیری های مجلس سابق در قبال مسائل کلان کشور را خوب ارزیابی کردند.

 

تاکید رهبری بر راس امور بودن مجلس و قانونمندی تصمیمات نمایندگان ملت

 

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن راهبردی خواندن رهنمودهای مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس دهم شورای اسلامی گفت: سخنان و رهنمودهای مقام معظم رهبری با نمایندگان ملت راهبردی و جامع بود.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری در سخنان خود تاکید داشتند که مجلس شورای اسلامی در همه مسائل باید در راس امور باشد. نمایندگان ملت باید با توجه به حساسیت های مسائل مختلف با دقت به موضوعات مختلف ورود کنند.

حشمت الله فلاحت پیشه 3406754/30/2016 9:57:06 AMhttp://media.icana.ir/Image/2016/04/201604109982607240_Thum.jpg

حشمت الله فلاحت پیشه

 

وی تصریح کرد: در کلام مقام معظم رهبری با تکیه بر سابقه تاریخی و نگاه امام خمینی(ره) جامعیت اقدامات مجلس شورای اسلامی برجسته بود. رهنمودهای معظم له این امیدواری را ایجاد می کند که مجلس دهم شروعی عزتمند و قدرتمند خواهد داشت.

اولویت های مجلس دهم در نگاه رهبری

فلاحت پیشه در بازخوانی سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: اصلی ترین تاکید رهبری در مورد اقدامات مجلس دهم بر قانونمند بودن تصمیمات بود. این رهنمود به منزله این است که قانون گذاری باید با دقت و حساسیت صورت گیرد تا تهسیل شرایط کشور را ایجاد کند؛ قانون گذاری که سدسازی کند به ضرر کشور تمام می شود.

وی در ادامه افزود: خودنظارتی نمایندگان در حوزه های مالی و اقتصادی از تاکیدات مقام معظم رهبری بود. معظم له همواره این موضوع را به نمایندگان ملت متذکر شده اند.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس با بیان این که تاکید بر حل مسائل اقتصادی در صدراولویت های بیان شده توسط رهبری بود ، گفت: اولویت میان مدت و کوتاه مدت مقام معظم رهبری حل مسائل اقتصادی بود که به عنوان یک دغدغه برجسته بیان گردید.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری به نمایندگان ملت تاکید داشتند که مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باید با تکیه بر اقتصاد مقاومتی در کوتاه ترین زمان ممکن باید حل شود.

فلاحت پیشه گفت:  نوع بیان مقام معظم رهبری در مورد بی کاری به نوعی حجت را برنمایندگان مجلس دهم تمام کرد تا تمام برنامه های مجلس را معطوف به این موضوع کنند. معظم له گفتند که احساس شرمندگی نظام نسبت به یک جوان بی کار بیش از شرمندگی آن جوان نسبت به کاری است.

وی گفت: ناخرسندی مقام معظم رهبری از وضعیت بی کاری جوانان کشور شرمندگی نمایندگان را در قبال وضعیت موجود تشدید کرد. نمایندگان مجلس دهم تلاش می کنند که با خروج کشور از رکود اقتصادی وضعیت موجود بهبود پیدا کند.

تاکید بر انقلابی بودن مجلس دهم

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری در عرصه سیاست داخلی و سیاست خارجی تاکید داشتند که نمایندگان ملت انقلابی باشند.

وی در ادامه گفت: در نگاه مقام معظم رهبری مجلس یک نهاد انقلابی است که شاخصه های خود را دارد،اگر دشمنی صورت گرفت از طرف مقابل مجلس هم باید به شکلی قاطع پاسخ دشمنی را بدهد. ایشان کنگره را به عنوان نمونه یک دشمنی مطرح کردند که مجلس باید مواضع متقابل و هم سنگ با آنها را اتخاذ نماید.

فلاحت پیشه گفت: نمونه عراق که توسط مقام معظم رهبری بیان شد یک الگوی مناسب برای تصمیم گیری های انقلابی نمایندگان ملت بود. معظم له بیان داشتند که جمهوری اسلامی به عنوان یک قدرت در غرب آسیا تاکنون مانع بلعیده شدن عراق توسط استکبارجهانی شده است که این موضوع را به مسائل مختلف می توان تعمیم داد.

 

فرمایشات رهبری استراتژی راهبردی مجلس دهم باشد/ تأکید ویژه معظم له برای حل معضل بیکاری جوانان

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دیدار صمیمانه رئیس و نمایندگان مجلس در دوره دهم با رهبر معظم انقلاب، گفت: در این دیدار دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی گزارشی را درباره عملکرد مجلس نهم و بنرماه های پیش روی مجلس دهم ارائه کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این دیدار رئیس مجلس بر عدم تحقق اقتصادی مقاومتی در کشور، عدم تعیین تکلیف طرح آمایش سرزمینی برای شناسایی مزیت های مناطق و استان ها، نبود قوانین مشوق های صادراتی، چابک کردن دولت برای خروج از رکود، افزایش تولید و حمایت از بخش کشاورزی، استفاده بهینه از آب و تلاش برای حفظ محیط زیست و مقابله با ریزگردها تأکید کرد.

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی3406759/30/2013 9:34:52 AMhttp://media.icana.ir/Image/2013/09/47750_Thum.jpg

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی

وی ادامه داد: در این دیدار معظم له اعلام کردند که دوره چهار ساله مجلس به سرعت به پایان می رسد و نمایندگان باید از ماه های پرفیض و معنوی مانند ماه مبارک رمضان کمال استفاده را ببرند، همچنین ایشان بر لزوم توجه به سوگند نامه قرائت شده از سوی نمایندگان تأکید کرده و فرمودند که اگر این سوگند نامه نقش شود، افراد باید کفاره آن را بدهند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره در رأس بودن مجلس در امور کشور، تصریح کرد: رهبرمعظم انقلاب در دیدار امرو چند مرتبه بر این مسئله تأکید کردند و فرمودند که «در رأس بودن مجلس، یک تعارف نیست و باید اتفاق بیافتد»، همچنین ایشان فرمودند که تمام اهتمام من در جایگاه ولی فقیه این است که برای استفاده از اختیارات این جایگاه، قانون نقض نشود.

وی ادامه داد: حتی در یکی از دولت ها، به ایشان مراجعه کرده بودند تا دستوری مغایر با قانون برنامه پنجم توسعه صادر کنند، که معظم له در این رابطه فرمودند که من در این باره بسیار مقاومت کردم که از اختیارات ولی فقیه برای نقض یک قانون استفاده نشود.

جعفرزاده با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب درباره ضرورت توجه مجلس به مقوله خود نظارتی، گفت: معظم له در دیدار امروز فرمودند که مجلس برای تحقق این مسئله باید برنامه ریزی کند، همچنین ایشان فرمودند که تصویب قوانین در مجلس از نظر کمی خیلی مهم نیست و قوانین مصوبه شده باید کامل و جامع و کیفی باشد.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب همچنین نسبت به عدم تعیین تکلیف مقوله آمایش سرزمینی انتقاد کرده و فرمودند که این مسئله از زمان ریاست جمهوری من مطرح بوده، اما تاکنون به سرانجام نرسیده است، از طرف دیگر معظم له از برنامه دولت مبنی بر سپردن استان ها به وزرا و استانداران استقبال کردند، همچنین ایشان بر پرهیز از تصویب قوانینی که زمینه ساز بروز فساد در کشور است، تأکید کردند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار همچنین بر تدوین و تصویب جامع و کارشناسی برنامه ششم توسعه، توجه به اقتصاد درون زا برای مقابله با حربه های دشمنان، لزوم قانون گذاری و موضع گیری انقلابی در مقابل اقدامات زیاده خواهانه دولت و کنگره آمریکا، جلوگیری از اختلافات قومی، قبیله ای و حزبی در کشور و ضرورت دقت نمایندگان به بیان مطالبشان تأکید کردند، از طرف دیگر ایشان معضل قاچاق را مانند خنجر زدن از پشت به نظام توصیف کردند.

وی ادامه داد: وضعیت معضل بیکاری جوانان در کشور یکی از انتقادات و گله های رهبر معظم انقلاب در دیدار امروز با نمایندگان بود و عملا در این دیدار نمایندگان را وادار کردند که در دوره دهم یک اقدام جدی برای حل این معضل صورت گیرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: به طورحتم مرکز پژوهش های مجلس با عنایت به فرمایشات امروز رهبر معظم انقلاب، می تواند چارچوب حرکتی  و استراتژی راهبردی مجلس در دوره دهم را ترسیم کند.

 

موضع گیری نمایندگان باید استکبار ستیز باشد/ انتظار مقام معظم رهبری از مجلس تصویب قوانین دقیق است

 

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص دیدار با مقام معظم رهبری و تاکیدات ایشان، اظهار داشت: در دیداری که توفیق زیارت رهبری معظم انقلاب نصیب ما شد، ایشان بر روی 5 محور اساسی، بیانات بسیار مهمی را مطرح کردند.

سید حسین نقوی حسینی سید حسین نقوی حسینی3406757/4/2015 5:54:22 PMhttp://media.icana.ir/Image/2015/07/110850_Thum.jpg

سید حسین نقوی حسینی

 

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: محور اول سخنان مقام معظم رهبری توصیه هایی به نمایندگان بود که باید قدر جایگاهی که در آن قرار گرفته اند را بدانند.

نقوی حسینی ادامه داد: ایشان خود نظارتی نمایندگان بر روی مجلس را مورد تاکید قرار دادند و فرمودند که در راس امور قرار گرفتن مجلس شورای اسلامی نیز به خود نمایندگان بستگی دارد؛ اگر خود نظارتی وجود داشته باشد، قطعا مجلس در راس امور خواهد بود.

وی افزود: حوزه سومی که بسیار مورد تاکید قرار گرفت حوزه اقتصاد بود و ایشان راه علاج را اقتصاد مقاومتی دانستند. ایشان تاکید کردند که هیچ کس برای ما دل نخواهد سوزاند و خود ما باید برنامه ریزی های لازم را در این زمینه انجام دهیم.

نمیانده مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی را بر عهده دولت می دانند، گفت: البته مجلس نیز باید به اجرای آن در زمینه نظارت و قانونگذاری کمک کند.

نقوی حسینی با بیان اینکه اینکه حوزه دیگری که مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفت، حوزه سیاست خارجی بود که در سه بخش آن را مطرح نمودند، متذکر شد: بخش اول مربوط به نوع موضع گیری نمایندگان بود که باید استکبار ستیز باشد. انتظار دومی که دارند موضع گیری های کلی مجلس بود که در این زمینه اقدامات مجلس نهم را تایید فرمودند. در بخش سوم نیز انتظار داشتند که قوانینی مصوب شود که جهت گیری ضد استکباری داشته باشد.

وی افزود: محور پنجم سخنان ایشان در خصوص قانونگذاری به عنوان فعالیت اصلی مجلس شورای اسلامی بود. ایشان انتظار دارند قانونی که تصویب میشود باید دقیق باشد و زمینه سوء استفاده را ایجاد نکند.

 

گلایه رهبری معظم انقلاب از مشکلات فرهنگی/ تولید محتوای مناسب در زمینه فرهنگی مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار دارد

 

مصطفی کواکبیان در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص دیدار نمایندگان مجلس دهم و مقام معظم رهبری، اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری در 5 زمینه مطرح شد. ایشان در بخش قانونگذاری تاکید کردند که قانون باید متقن و جامع باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: موضوع دومی که مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفت، مسائل اقتصادی بود که مقام معظم رهبری بر روی محور اقتصاد مقاومتی بسیار تاکید کردند.

مصطفی کواکبیان ‌ مصطفی کواکبیان ‌34067510/6/2013 9:28:10 AMhttp://media.icana.ir/Image/2013/10/48194_Thum.jpg

مصطفی کواکبیان ‌

 

کواکبیان ادامه داد: موضوع دیگری که مورد توجه رهبری معظم انقلاب قرار گرفت، مسائل فرهنگی بود که ایشان از ول انگاری‌های فرهنگی گلایه‌مند بودند که راهکار لازم در این زمینه را تولید محتوای مناسب و مبارزه با کالای فرهنگی نا مناسب قلمداد کردند.

وی افزود: بحث دیگری که از سوی ایشان مطرح شد در مورد تلاش برای در راس امور بودن مجلس شورای اسلامی بود که تلاش همگان را می طلبد و در این زمینه خود نظارتی مجلس را لازم دانستند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: بنظر من این تاکید مقام معظم رهبری بسیار بجا و صحیح است چون در شان یک نماینده مجلس شورای اسلامی نیست که از رانت استفاده کند، البته که این موضوع نادر بوده ولی در همین حد نیز شایسته خانه ملت نیست.

 

موضع گیری انقلابی در مقابل زیاده خواهی آمریکا، انتظار رهبری از مجلس دهم

 

اکبر رنجبرزاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دیدار صمیمانه رئیس و نمایندگان مجلس در دوره دهم با رهبر معظم انقلاب، گفت:  معظم له در دیدار امروز بر حفظ دستاوردهای انقلابی از سوی نمایندگان مجلس تأکید کرده و فرمودند که مجلس دهم باید مجلسی انقلابی باشد و نمایندگان برای این مسئله باید تلاش کنند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مقام معظم رهبری در دیدار امروز حفظ وقار و اقتدار مجلس را ضروری دانسته و تأکید کردند که جایگاه مجلس شورای اسلامی بسیار مهم است و نمایندگان باید با رفتار و اقدامتشان در جهت حفظ شأن این جایگاه تلاش کنند.

اکبر رنجبرزاده 3406755/29/2016 4:08:18 PMhttp://media.icana.ir/Image/2016/05/201605106499265199_Thum.jpg

اکبر رنجبرزادهوی تصریح کرد: معظم له همچنین بر تصویب قوانین متقن، شفاف و جامع از سوی نمایندگان مجلس تأکید کرده و فرمودند قوانین ضمن همه نگر بودن، باید از تعارض با قوانین دیگر اجتناب کند، از طرف دیگر ایشان تأکید کردند که قانون باید به میان‌بری برای حل مشکلات و توسعه کشور مورد استفاده قرار گیرد.

رنجبرزاده با اشاره به تأکیدات رهبری درباره لزوم قانون گذاری و موضع گیری انقلابی در مقابل اقدامات زیاده خواهانه دولت و کنگره آمریکا، تصریح کرد: ایشان فرمودند که در شرایط کنونی نمایندگان کنگره آمریکا از قوانین داخلی خود خارج شده و در امور دولت دخالت می کنند، از این رو انتظار است که نمایندگان نیز در کلام، نطق ها و اقداماتشان برای حفظ و تأمین منافع ملی در برابر نظام استکبار تلاش کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: همچنین مقام معظم رهبری اعلام کردند که شاید در داخل کشور گسل های قومی و جناحی وجود داشته باشد، که مجلس باید از دامن زدن به این مسائل اجتناب کند و باید از این بخش ها برای افزایش هم افزایی در کشور استفاده کرد، از طرف دیگر مجلس باید از بروز فساد در کشور جلوگیری کرده و از قوانینی که زمینه ساز بروز فساد است، پرهیز شود.

 

رهبری بر تصویب قوانین کیفی در مجلس دهم تاکید کردند

 

محمد قسیم عثمانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان این که اصلی ترین کلام مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان انقلابی بودن مجلس دهم شورای اسلامی بود گفت: رهبری تاکید داشتند که نمایندگان ملت به صورت انفرادی و جمعی در موضوعات مختلف به صورت انقلابی اقدام کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس دهم شورای اسلامی گفت: کیفیت قوانین مصوب در مجلس از موضوعاتی بود که رهبری به نمایندگان متذکر شدند.ایشان بیان داشتند که با افزایش کمی قوانین مشکلی از مشکلات کشور حل نمی شود و با قوانین کیفی باید مسائل را حل کرد.

محمدقسیم عثمانی محمدقسیم عثمانی34067510/14/2015 4:03:17 PMhttp://media.icana.ir/Image/2015/10/121008_Thum.jpg

محمدقسیم عثمانی

 

وی گفت: قوانین مصوب مجلس همسو با برنامه های بالادستی و برنامه های توسعه کشور باشد. موضوعات اقتصادی از دغدغه های جدی مقام معظم رهبری بود.

در ادامه گفت: در نگاه رهبری نمایندگان با تکیه بر سازوکارهای قانونی نظیر تحقیق و تفحص بر نحوه اجرای قانون نظارت داشته باشند. خود نظارتی از موضوعاتی بود که ایشان بیان داشتند تا از هرگونه لغزش نمایندگان جلوگیری شود.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری نسبت به سواستفاده دشمنان از نطق های نمایندگان نیز تذکراتی داشتند. نمایندگان باید مراقب باشند که نطق ها و موضع گیری های نمایندگان به جای حل مشکلات منجر به پیچیدگی مسائل و بهره برداری دشمنان را فراهم نکند.

وی گفت: پیگیری منافع ملی مردم توسط نمایندگان مجلس موضوعی بود که رهبری تاکید داشتند و نمایندگان ملت خود را ملزم به این موضوع در تصمیم گیری های خود خواهند دانست.

 

سخنان مقام معظم رهبری ریل حرکتی مجلس دهم را مشخص کرد/ اهمیت توجه مجلس به حل مشکلات فرهنگی و اقتصادی

 

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص دیدار نمایندگان مجلس دهم و مقام معظم رهبری، اظهار داشت: در دیدار مقام معظم رهبری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ایشان مشی و ریل حرکت مجلس را تبیین کردند تا مجلس از ریل خارج نشود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رهبری معظم انقلاب مسائل مختلفی را بیان کردند و در حقیقت آنچه که نیاز بود را به صورت جامع و مانع مطرح کردند.

امیر خجسته 3406754/27/2016 3:26:57 PMhttp://media.icana.ir/Image/2016/04/201604105538112606_Thum.jpg

امیر خجسته

 

خجسته ادامه داد: مقام معظم رهبری به تشریح مسائلی مانند سیاست داخلی، اتحاد، وحدت، استکبار ستیزی پرداختند و خط مشی مجلس نیز با سخنان ایشان مشخص شد.

وی افزود: مقام معظم رهبری مشکلاتی که در مجالس گذشته بود را نیز بیان کردند تا مجلس دهم اشتباهات گذشته را مرتکب نشود و موضوعات گذشته درسی برای وحدت و همدلی شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع مهم دیگری که مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفت، بحث اقتصاد بود. همچنین ایشان موضوع فرهنگ را مهم دانستند و حتی می توان گفت بحث فرهنگ نیز کمتر از اقتصاد نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet