شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
/نخستین دیدار نمایندگان مجلس دهم با رهبری/

خجسته:سخنان مقام معظم رهبری ریل حرکتی مجلس دهم را مشخص کرد/ اهمیت توجه مجلس به حل مشکلات فرهنگی و اقتصادی

سرویس سیاسی
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: سخنان مقام معظم رهبری مشی و ریل حرکتی مجلس دهم را مشخص کرد تا از مسیر صحیح خود خارج نشود.
یکشنبه 16 خرداد 1395 ساعت 15:27
خجسته:سخنان مقام معظم رهبری ریل حرکتی مجلس دهم را مشخص کرد/ اهمیت توجه مجلس به حل مشکلات فرهنگی و اقتصادی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: سخنان مقام معظم رهبری مشی و ریل حرکتی مجلس دهم را مشخص کرد تا از مسیر صحیح خود خارج نشود. http://cdn.icana.ir/d/019/201604105538112606.jpg خجسته:سخنان,مقام,معظم,رهبری,ریل,حرکتی,مجلس,دهم,را,مشخص,کرد/,اهمیت,توجه,مجلس,به,حل,مشکلات,فرهنگی,و,اقتصادی Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص دیدار نمایندگان مجلس دهم و مقام معظم رهبری، اظهار داشت: در دیدار مقام معظم رهبری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ایشان مشی و ریل حرکت مجلس را تبیین کردند تا مجلس از ریل خارج نشود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رهبری معظم انقلاب مسائل مختلفی را بیان کردند و در حقیقت آنچه که نیاز بود را به صورت جامع و مانع مطرح کردند.

خجسته ادامه داد: مقام معظم رهبری به تشریح مسائلی مانند سیاست داخلی، اتحاد، وحدت، استکبار ستیزی پرداختند و خط مشی مجلس نیز با سخنان ایشان مشخص شد.

وی افزود: مقام معظم رهبری مشکلاتی که در مجالس گذشته بود را نیز بیان کردند تا مجلس دهم اشتباهات گذشته را مرتکب نشود و موضوعات گذشته درسی برای وحدت و همدلی شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع مهم دیگری که مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفت، بحث اقتصاد بود. همچنین ایشان موضوع فرهنگ را مهم دانستند و حتی می توان گفت بحث فرهنگ نیز کمتر از اقتصاد نیست./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000