شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

مردم باید وظایف نمایندگانشان در شورای شهر را بدانند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وجود اینکه برای اداره و روشن نگه داشتن چراغ شورای شهر تهران، در هر دقیقه بالغ بر ۴۰۰ هزار تومان هزینه می شود و علی رغم اینکه در شورای چهارم تعداد اعضا بیشتر شدند لکن متاسفانه عملکرد شورای چهارم به اندازه ی شورای سوم قابل قبول نیست.
یکشنبه 16 خرداد 1395 ساعت 16:58
مردم باید وظایف نمایندگانشان در شورای شهر را بدانند عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وجود اینکه برای اداره و روشن نگه داشتن چراغ شورای شهر تهران، در هر دقیقه بالغ بر ۴۰۰ هزار تومان هزینه می شود و علی رغم اینکه در شورای چهارم تعداد اعضا بیشتر شدند لکن متاسفانه عملکرد شورای چهارم به اندازه ی شورای سوم قابل قبول نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100432378312.jpg مردم,باید,وظایف,نمایندگانشان,در,شورای,شهر,را,بدانند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ معصومه آباد عضو شورای اسلامی شهر تهران و رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: مردم باید نسبت به مطالباتشان آشنا باشند و بدانند که نمایندگان آنها در شورای شهر چه وظایف، مسئولیت ها و تکالیفی دارند.

وی در ادامه عنوان کرد: با وجود اینکه برای اداره و روشن نگه داشتن چراغ شورای شهر تهران، در هر دقیقه بالغ بر ۴۰۰ هزار تومان هزینه می شود و علی رغم اینکه در شورای چهارم تعداد اعضا بیشتر شدند لکن عملکرد شورای چهارم به اندازه ی شورای سوم قابل قبول نیست.

رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران گفت: لازم است به تعریف معیار و شاخص برای عملکرد اعضای شورا پرداخته شود تا موازنه بین حق و تکلیف برای نمایندگان مردم در شورای شهر برقرار گردد.

آباد همچنین افزود: اقتصاد مقاومتی در مقام اقدام و عمل می تواند مشکلات اجتماعی – اقتصادی را حل نماید و از بروز بحران های اجتماعی و بزهکاری هایی که منشا آن فقر فرهنگی و اقتصادی می باشد جلوگیری نماید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از این رو در راستای اصلاح نگرش اجتماعی به مباحث اقتصادی لازم است ارزش های اجتماعی با سطح اقتصادی جامعه همگن شود.

انتهای پیام

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000