هدر اصلی
1395/03/16 16:51:49
سرویس دیگر رسانه‌ها_
/نخستین دیدار نمایندگان مجلس دهم با رهبر انقلاب/

نوری: نکات مورد نظر رهبری توسط دولت و مجلس جدی گرفته شود

یک نماینده مجلس با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع نمایندگان، گفت: نکاتی که رهبری روی آنها دست گذاشتند توسط دولت و مجلس جدی گرفته شود.
نوری: نکات مورد نظر رهبری توسط دولت و مجلس جدی گرفته شود یک نماینده مجلس با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع نمایندگان، گفت: نکاتی که رهبری روی آنها دست گذاشتند توسط دولت و مجلس جدی گرفته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/68219.jpg نوری:,نکات,مورد,نظر,رهبری,توسط,دولت,و,مجلس,جدی,گرفته,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدراضی نوری عنوان کرد: رهبری 5، 6 سال است که بر مسأله اقتصاد تأکید دارد؛ نقطه ضعفی که دشمن از طریق آن به ما فشار می‌آورد اقتصاد ماست. تا زمانی که اقتصاد ما وابسته به واردات و خارج باشد و تا زمانی که دانش‌بنیان نباشد و به داخل تکیه نداشته باشد نمی‌توانیم به آن اقتصادی که برای ما استقلال به همراه دارد برسیم.

او افزود: رهبری بر اقتصاد مقاومتی تأکید کردند و اینکه تمام اقتصاد تکه‌های این پازل است. ما باید همه بخش‌های اقتصاد را در قالب اقتصاد مقاومتی ببینیم. در این چارچوب قوانینی نیز نوشته شده و اگر خلأیی باشد مجلس آمادگی کامل دارد نسبت به تصویب قوانین اقدام کند.

به گفته این نماینده مجلس، بخش دیگری از سخنان رهبری بر مسأله فرهنگ تأکید می‌کرد؛ نوری در این باره توضیح داد: یکی از راه‌های نفوذ دشمن فرهنگ است که می‌تواند با برنامه‌ریزی‌های خاص فرهنگی خود از طریق فضای مجازی و یا سایر کارهای فرهنگی جوانان ما را منحرف کند.

به گزارش ایسنا؛ وی افزود: وقتی جوانان که موتور محرکه انقلاب هستند منحرف شوند، چشم‌اندازی که در مورد صدور انقلاب وجود دارد، استحاله می‌شود. از این منظر فرهنگ حتی از اقتصاد هم مهم‌تر است چون به طور نامحسوس ورود پیدا می‌کند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet