خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1395/03/17 09:23:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_
/نخستین دیدار نمایندگان مجلس دهم با رهبر انقلاب/

نماینده فسا بر حل مشکلات کشور با همکاری قوا و به دور از هیاهو تاکید کرد

نماینده فسا در مجلس با تاکید بر این که مجلس به عنوان بازوی تقنینی می‌تواند در مسائل اقتصادی به دولت کمک کند گفت: در این برهه نیاز است تا تمام قوا در جو بسیار آرام و به دور از هیاهوهای کاذب جناحی نسبت به حل مشکلات اقدام کنند.
نماینده فسا بر حل مشکلات کشور با همکاری قوا و به دور از هیاهو تاکید کرد نماینده فسا در مجلس با تاکید بر این که مجلس به عنوان بازوی تقنینی می‌تواند در مسائل اقتصادی به دولت کمک کند گفت: در این برهه نیاز است تا تمام قوا در جو بسیار آرام و به دور از هیاهوهای کاذب جناحی نسبت به حل مشکلات اقدام کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108385640448.jpg نماینده,فسا,بر,حل,مشکلات,کشور,با,همکاری,قوا,و,به,دور,از,هیاهو,تاکید,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد جواد جمالی نوبندانی با اشاره به این که روز یکشنبه رهبری مباحث کاملا اساسی و کاربردی را در مورد مسائل سیاست داخلی، خارجی و فرهنگی، و اقتصاد مقاومتی بیان کردند گفت: ایشان با تاکید بر در راس بودن مجلس و این که مجلس ریل گذار است بیان کردند که مجلس باید بدون تعارف نظارتش را انجام دهد و ارتباطش با دولت را هم تبیین کند.

وی با بیان این که رهبری همچنین بر انقلابی بودن مجلس به صورت اعم و به صورت اخص نمایندگان تاکید داشتند افزود: در مسائل اقتصادی که رهبری به آن تاکید کردند دولت باید به صورت عملی پیشگام شده و مجلس هم به عنوان بازوی تقنینی با دولت در تصویب لوایح مهمی مانند برنامه ششم پیش برود.

نماینده مردم فسا در مجلس تصریح کرد:‌ باید بررسی شود در جاهایی که قوانین به عنوان موانع وجود دارند از سر راه مجریان برداشته شده و مسائل کلان کشور در اولویت قرار گیرد. همچنین اگر در مواردی فرمان رهبری یا اجرا نشده یا به صورت ناقص اجرا شده با صدای رسا اعلام به مطالبه گری شود که چرا فلان حرکت اقتصادی، فرهنگی و یا سیاسی در راستای تاکیدات ایشان نیست.

جمالی ادامه داد: در این برهه زمانی تمام قوا باید عاقلانه و در یک فضای بسیار آرام و به دور از هیاهوهای کاذب و جناحی کشور را از مشکلاتی که با آن مواجه هستند نجات دهند.

به گزارش ایسنا؛ وی در پایان اظهار کرد: متاسفانه امروز رکود، تورم و بیکاری به جایی رسیده که باید فکری به حال آن کرد؛ زیرا هر چه زمان بگذرد این مسائل مزمن شده و درمان آن بسیار دشوار خواهد بود.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet