هفته دفاع مقدس
1395/03/17 10:20:23
سرویس صحن
قاضی‌پور در تذکر آیین‌نامه‌ای:

عوامل سیاسی پیدایش آسیب‌های اجتماعی در گزارش وزیر کشور مغفول ماند

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر کشور صحبت‌هایی در مورد بحث های اجتماعی داشت، گفت: عوامل و موضوعات سیاسی که این آسیب‌های اجتماعی را پدید آورده، در گزارش وی مشاهده نشد.
عوامل سیاسی پیدایش آسیب‌های اجتماعی در گزارش وزیر کشور مغفول ماند نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر کشور صحبت‌هایی در مورد بحث های اجتماعی داشت، گفت: عوامل و موضوعات سیاسی که این آسیب‌های اجتماعی را پدید آورده، در گزارش وی مشاهده نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/79689.jpg عوامل,سیاسی,پیدایش,آسیب‌های,اجتماعی,در,گزارش,وزیر,کشور,مغفول,ماند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی‌پور در نشست علنی امروز (دوشنبه 17 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکری آیین‌نامه‌ای درخصوص صحبت های وزیر کشور گفت: امروز وزیر کشور صحبت‌هایی در مورد آسیب های اجتماعی داشتند در حالی که عوامل و موضوعات سیاسی که این آسیب‌های اجتماعی را پدید آورده، در گزارش وی مشاهده نشد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دوتابعیتی‌ها موضوعی است که باید مورد توجه قرار می‌گرفت. همچنین مسئولانی که فرزندانشان در خارج از کشور تحصیل می‌کنند و این افراد به بهانه سر زدن به فرزندان خود همه ساله به خارج از کشور می‌روند.

وی تصریح کرد: عدم شایسته‌سالاری از موضوعاتی است که باید در این گزارش مورد توجه قرار می‌گرفت در حالی که مغفول ماند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet