هفته دفاع مقدس
1395/03/17 12:50:00
سرویس صحن
حسن پور بیگلری در نطق میان دستور:

آقای روحانی! مشاورانتان در مورد رفع مشکلات مردم آدرس غلط به شما می‌دهند

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس بر لزوم توجه جدی رئیس جمهور به رفع مشکلات مردم تاکید کرد و گفت: آقای رئیس جمهور! مشاورین شما در مورد رفع مشکلات مردم آدرس غلط به شما می دهند.
آقای روحانی! مشاورانتان در مورد رفع مشکلات مردم آدرس غلط به شما می‌دهند نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس بر لزوم توجه جدی رئیس جمهور به رفع مشکلات مردم تاکید کرد و گفت: آقای رئیس جمهور! مشاورین شما در مورد رفع مشکلات مردم آدرس غلط به شما می دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/106320.jpg آقای,روحانی!,مشاورانتان,در,مورد,رفع,مشکلات,مردم,آدرس,غلط,به,شما,می‌دهند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ شهباز حسن پور بیگلری در نشست علنی امروز(دوشنبه، 17 خرداد) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، یادآور شد: بر خود واجب می دانم از فرمایشات راهگشا و گهربار رهبر فرزانه انقلاب و همچنین از مردم حوزه انتخابیه به پاس اعتماد و اطمینانشان به اینجانب تشکر و قدردانی کنم.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دولت تدبیر و امید باید نسبت به رفع مشکلات مردم گام های اساسی بردارد، ادامه داد: هر چند آنچه که به جایی نرسد فریاد است؛ اما بر حسب تکلیف شرعی، قانونی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی باز هم فریاد برمی آورم تا تاریخ ثبت نماید که با تمام توان و با خشوع و خضوع ندای مظلومیت مردم حوزه انتخابیه خود را به گوش پایتخت نشینان برسانم زیرا دولتمردان دولت تدبیر و امید باید در این مورد چاره اندیشی کرده و با توجه به اختیارات وسیع که قانون به آنها داده نسبت به رفع مشکلات و گرفتاری های مردم حوزه انتخابیه که بهترین، متمدن ترین بندگان خداوند گام های اساسی بردارند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، بر لزوم توجه جدی رئیس جمهور به رفع مشکلات مردم تاکید کرد و گفت:  آقای رئیس جمهور رکود کشور را با چالش جدی روبرو کرده؛ نیاز است برای رفع این مشکل و دیگر معضلات کشور گام های اساسی بردارید زیرا مشاورین شما در مورد رفع مشکلات مردم آدرس غلط به شما می دهند.

وی نسبت به کیفیت آب شهرستان های استان کرمان به ویژه سیرجان ابراز نگرانی کرد و در این خصوص به وزیر نیرو برای رفع این معضل تذکر داد و گفت: آقای وزیر علیرغم مکاتبات فراوان برای رفع این مشکل اما مدیران شما نسبت به رفع این مشکل بی توجهی کرده و گوششان بدهکار نیست؛ آیا باید حتما وقت دولت و مجلس را صرف دعواهای سیاسی کرده یا سوال و استیضاح مطرح شود تا معاونان حضرت عالی به خود آیند و مدیران ضعیف و ناکارآمد را کنار بگذارند.

حسن پور بیگلری از عدم گازرسانی به روستاها و همچنین واحدهای صنعتی حوزه انتخابیه خود انتقاد کرد و در همین راستا به وزیر نفت تذکر داد و یادآور شد: آقای زنگنه آیا اطلاع دارید روستاهای استان کرمان کمترین برخورداری از نعمت گاز را در سطح کشور به خود اختصاص داده در حالی که این قشر، مولد اقتصاد و صاحب انقلاب هستند؛ ضروری است هر چه سریعتر نسبت به گازرسانی به روستاها و واحدهای صنعتی استان کرمان اقدام کنید.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، در تذکری به وزیر کشور افزود: آقای رحمانی فضلی چرا اختیارات استانداران را به ویژه در استانی مانند کرمان که پهناورترین، حادثه خیزترین و موفق ترین استان در اقتصاد مقاومتی است را به عنوان الگو ابلاغ نمی کنید؟ چرا کمیسیون تقسیمات کشوری را تعطیل کرده اید و فکری به حال ساماندهی و تعیین تکلیف دهیارانی که با مشکلات عدیده ای روبرو هستند، نمی کنید؟

این نماینده مردم در مجلس دهم، از سفر وزیر راه و شهرسازی به حوزه انتخابیه خود تشکر کرد و گفت: متاسفانه علیرغم دستور صریح جنابعالی هنوز مشکل مسکن در شهرهای سیرجان و بردسیر به عنوان معضلی جدی شناخته شده و رفع نشده است.

وی در تذکری دیگر به وزیر راه و شهرسازی،  ادامه داد: آقای آخوندی! مشکل راه های روستایی سیرجان و بردسیر هنوز پابرجاست. شرمم می آید بعد از گذشت 37 سال از انقلاب مطرح کنم که هنوز جاده چهار گنبد، کفه خیرآباد و جاده لاله زار و صدها جاده روستایی دیگر تعیین تکیلف نشده است.

حسن پور بیگلری خطاب به ریاست و هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: قانون مصوبه مجلس در رابطه با راه های روستایی، طرح های هادی روستایی، آسفالت مدارس و کمک به شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت که لازم الاجرا بوده، توسط کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی و وزارت نفت فقط 50 درصد تامین صورت گرفته و مابقی را کسی جرأت ندارد برخورد کند.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه با تعارف نمی شود مملکت را اداره کرد، افزود: روز گذشته مقام معظم رهبری چه زیبا جایگاه مجلس را ترسیم نمودند؛ آقای لاریجانی حالا دیگر وقت آن رسیده که معاونت نظارت، دیوان محاسبات مجلس با قوت و قدرت با متخلفان برخورد و پیگیری لازم را داشته باشند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، در تذکری به رئیس جمهور گفت: آقای رئیس جمهور و هیات محترم وزرا؛ آیا جمله خردمندانه رهبر فرزانه انقلاب را شنیدید که فرمودند "زمانی که جوان تحصیلکرده ای با دست خالی به خانه برمی گردد من خجالت می کشم"؛ آیا بهتر نبود با توجه به فرمایشات صریح و دردمندانه ایشان در طی دو سال اخیر راهکاری ارائه می دادید تا کار به اینجا کشیده نشود.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: حالا می خواهید چه فکری برای رفع این مشکل کنید؟ آیا باز هم با تعارف هر دستگاهی توپ را به زمین دیگری خواهد انداخت یا برای هر شهر و بخش یک فرمانده اقتصاد مقاومتی انتخاب خواهید کرد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet