اربعین حسینی
1395/03/17 12:53:24
سرویس صحن
موسوی لارگانی در صحن علنی:

لزوم تعریف بسته حمایتی برای کارگاه‌های صنعتی/ فشارها بر تولیدکنندگان کاهش یابد

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تعریف بسته های حمایتی برای کارگاه‌های صنعتی گفت: کارگاه‌های تعداد زیادی از صنعتگران تعطیل است که باید مورد حمایت قرار گیرند.
لزوم تعریف بسته حمایتی برای کارگاه‌های صنعتی/ فشارها بر تولیدکنندگان کاهش یابد نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تعریف بسته های حمایتی برای کارگاه‌های صنعتی گفت: کارگاه‌های تعداد زیادی از صنعتگران تعطیل است که باید مورد حمایت قرار گیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/79056.jpg لزوم,تعریف,بسته,حمایتی,برای,کارگاه‌های,صنعتی/,فشارها,بر,تولیدکنندگان,کاهش,یابد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی در نشست علنی امروز (دوشنبه 17 خرداد) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی، درباره سخنان وزیر اقتصاد در صحن علنی مجلس گفت: علی‌رغم اینکه طی چند ماه اخیر تاکیدات زیادی بر اقتصاد مقاومتی شده است اما براساس گزارش وزیر اقتصاد، اقدام مهمی در این باره انجام نشده است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بحثی که وزیر اقتصاد امروز بر آن تاکید داشتند، موضوع تحقق مالیات بود در حالی که در دوران رکود معمولاً کسانی که تولیدکننده هستند باید حمایت شوند، نه آنکه بر آنها فشار مالی تحمیل شود.

وی یادآور شد: امروزه کارگاه‌های تعداد زیادی از صنعتگران تعطیل است که باید مورد حمایت قرار گیرند، به گونه‌ای که به آنها بسته حمایت دهیم، حال این سوال مطرح است که چگونه می‌خواهیم با این فشارها از رکود خارج شویم، لذا خواهشمندیم فشارها بر تولیدکنندگان کاهش یابد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet