شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی زاده هاشمی از اولین جلسه هیات رئیسه خبر داد:

تشکیل کمیته بررسی طرح و لوایح معوقه/انتخاب مسئول گفت‌وگو با دولت بر سر لایحه ششم توسعه

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت برای بررسی طرح ها و لوایح معوقه در هیات رئیسه کمیته ای تشکیل شد.
دوشنبه 17 خرداد 1395 ساعت 17:50
تشکیل کمیته بررسی طرح و لوایح معوقه/انتخاب مسئول گفت‌وگو با دولت بر سر لایحه ششم توسعه عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت برای بررسی طرح ها و لوایح معوقه در هیات رئیسه کمیته ای تشکیل شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104791621840.jpg ,تشکیل,کمیته,بررسی,طرح,و,لوایح,معوقه/انتخاب,مسئول,گفت‌وگو,با,دولت,بر,سر,لایحه,ششم,توسعه Icana

امیرحسین قاضی زاده هاشمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اولین نشست هیات رئیسه مجلس دهم گفت: در این جلسه بر روی موضوع تقسیم کار بین اعضای هیات رئیسه تصمیم گیری شد و مشخص  کردیم هر فرد در هیات رئیسه مسئولیت پیگیری چه کارهایی را بر عهده داشته باشد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس دهم شورای اسلامی به تشکیل کمیته ای برای بررسی طرح ها و لوایح باقی مانده از مجلس نهم اشاره کرد و ادامه داد: کمیته ای تشکیل شد تا طرح ها و لوایح معوقه را بررسی کند تا موضوعاتی که ضرورت دارد در دستور کار مجلس دهم قرار گیرد را به اطلاع هیات رئیسه برساند.

وی اظهار داشت: این کمیته با عضویت بنده، غلامرضا کاتب و علی اصغر یوسف نژاد تشکیل شد، در این مسیر از کمک و همراهی اداره قوانین و مرکز پژوهش ها نیز بهره خواهیم برد.

 بهروز نعمتی سخنگو شد

قاضی زاده هاشمی عنوان کرد: همچنین بهروز نعمتی نماینده مردم تهران به عنوان مخبر هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در سال اول انتخاب شد.

وی به محول شدن دو ماموریت به مسعود پزشکیان نیز اشاره کرد و گفت: نایب رئیس اول مجلس مسئولیت برگزاری جلسات هیات نظارت بر رفتار نمایندگان شدند. همچنین از طرف هیات رئیسه به پزشکیان ماموریت داده شد تا با دولت بر سر کم و کیف لایحه برنامه ششم توسعه کل کشور گفت و گو کند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: همچنین در این نشست مقرر شد جلسات علنی مجلس در ماه مبارک رمضان از ساعت 9 صبح تا 13 برگزار شود و جلسات کمیسیون‌های تخصصی نیز از ساعت 14:30 تا 16:30 برگزار شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000