اربعین حسینی
1395/03/18 12:16:56
سرویس سیاسی
میرزایی مطرح کرد؛

استمرار استفاده از سیاست تحریمی علیه ایران از زمان تصویب قانون داماتو در آمریکا

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس دهم گفت: استمرار استفاده از سیاست تحریم علیه ایران از زمان تصویب قانون داماتو در آمریکا ادامه داشته و دارد.
استمرار استفاده از سیاست تحریمی علیه ایران از زمان تصویب قانون داماتو در آمریکا نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس دهم گفت: استمرار استفاده از سیاست تحریم علیه ایران از زمان تصویب قانون داماتو در آمریکا ادامه داشته و دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106695746729.jpg استمرار,استفاده,از,سیاست,تحریمی,علیه,ایران,از,زمان,تصویب,قانون,داماتو,در,آمریکا Icana

جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص تهدیدهای آمریکا به تحریم ایران در صورت دریافت کامل سامانه اس 300، اظهار داشت: بنظر می رسد که موضوع تحریم های آمریکا یک موضوع حقوقی نیست، بلکه یک موضوع سیاسی است.

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در درون حکومت آمریکا طیفی از سیاستمداران وجود دارند که تحت تاثیر لابی های اسرائیل و عربستان به دنبال تشدید تحریم ها بر علیه ایران هستند.

میرزایی ادامه داد: هدف آن ها افزایش مشکلات اقتصادی برای ایران است تا در نتیجه آن، نارضایتی ها در ایران افزایش یابد.

وی افزود: این موضوع از زمانی که قانون داماتو در زمان کلینتون تصویب شده، همواره این روند از سوی آمریکا ادامه داشته است.

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس دهم گفت: امروز در درون هیئت حاکمه آمریکا در ارتباط با ایران اختلاف نظر هست و بخشی از هیئت حاکمه به دنبال تعامل با ایران است و بخش دیگری از هیئت حاکمه به دنبال تعامل نیستند، بلکه به دنبال تشدید تحریم ها هستند.

میرزایی بیان کرد: ایران باید ضمن پیشبرد دیپلماسی و تکیه بر ظرفیت های دیپلماتیک بتواند از اختلاف نظرهای موجود در هیئت حاکمه آمریکا در راستای تامین منافع خود استفاده کند. ما نباید تنها طیف تندرو در هیئت حاکمه را به عنوان مبنی در نظر بگیریم، بلکه طیفی که به دنبال تعامل هستند را نیز باید برای تامین منافع خود رصد کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet