اربعین حسینی
1395/03/18 10:11:50
سرویس سیاسی
نعمتی مطرح کرد؛

تشریح روند بررسی انتخاب اعضای کمیسیون‌های مجلس دهم

سخنگوی هیئت رئیسه گفت: برای جرح و تعدیل تعداد اعضای کمیسیون های مجلس شورای اسلامی مراحل مختلفی پشت سر خواهیم گذاشت.
تشریح روند بررسی انتخاب اعضای کمیسیون‌های مجلس دهم سخنگوی هیئت رئیسه گفت: برای جرح و تعدیل تعداد اعضای کمیسیون های مجلس شورای اسلامی مراحل مختلفی پشت سر خواهیم گذاشت. https://cdn.icana.ir/d/019/77074.jpg تشریح,روند,بررسی,انتخاب,اعضای,کمیسیون‌های,مجلس,دهم Icana

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص روند تشکیل کمیسیون های دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: امروز شعب برای تجدید نظر مجدد تشکیل می‌شوند، ممکن است بعضا جرح و تعدیلی انجام شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بر اساس توصیه هایی که روسای شعب یا افراد ارائه می دهند مبنی بر اینکه مایل به حضور در کمیسیون های تخصصی هستند، تغییراتی انجام می شود.

نعمتی ادامه داد: اگر این روش به نتیجه نرسد، مجددا شعب، به همان صورت آن را به هیئت رئیسه ابلاغ می کنند. هیئت رئیسه نیز توسط یکی از نواب که آقای پزشکیان یا آقای مطهری هستند، به همراه اعضای کمیسیون های پر ازدحام تشکیل جلسه خواهند داد.

وی افزود: در این جلسه تلاش می شود که جرح و تعدیل های لازم در خصوص ترکیب کمیسیون های مجلس دهم انجام شود.

سخنگوی هیئت رئیسه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مرحله بعدی این است که یکی از نواب رئیس مجلس به همراه روسای شعب، در جلسه ای بررسی های لازم را انجام می دهند و به صورت مخفی رای می دهند.

وی ادامه داد: طبیعتا از کمیسیون های پر تراکم کاسته می شود و به کمیسیون هایی خواهند رفت که اعضای کمتری دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet