هفته دفاع مقدس
1395/03/18 11:40:37
سرویس سیاسی
یوسفیان ملا با اشاره به تهدید آمریکا مبنی بر تحریم ایران در صورت دریافت اس 300

تقویت بنیه دفاعی با تهدید به وضع تحریم متوقف نمی شود/استراتژی آمریکا درقبال کره شمالی و چین درباره ایران جواب نمی دهد

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش برای تقویت بنیه دفاعی کشور حتی اگر با تهدید به وضع تحریم ایران ازسوی آمریکا همراه شود، باز هم متوقف نخواهد شد.
تقویت بنیه دفاعی با تهدید به وضع تحریم متوقف نمی شود/استراتژی آمریکا درقبال کره شمالی و چین درباره ایران جواب نمی دهد نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش برای تقویت بنیه دفاعی کشور حتی اگر با تهدید به وضع تحریم ایران ازسوی آمریکا همراه شود، باز هم متوقف نخواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/42726.jpg تقویت,بنیه,دفاعی,با,تهدید,به,وضع,تحریم,متوقف,نمی,شود/استراتژی,آمریکا,درقبال,کره,شمالی,و,چین,درباره,ایران,جواب,نمی,دهد, Icana

عزت اله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص تهدید آمریکا مبنی بر تحریم ایران در صورت دریافت اس 300، اظهار داشت: آمریکایی ها که همواره با دستاویزهای مختلف ایران را تحریم می کنند، اما نباید بخاطر ترس از تحریم، سیستم دفاعی کشور را تقویت نکنیم، درست نیست.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آمریکا همین شیوه را نیز در قبال چین و کره شمالی پیش گرفته بودند که موفقیتی به دست نیاوردند.

یوسفیان ملا ادامه داد: در حال حاضر آمریکایی ها جرات ندارند به کره شمالی نگاه کنند چون به اگر جرات این کار را داشتند تا الان این کشور را زیر و رو می کردند.

وی افزود: ما باید قدرت دفاعی خود را افزایش بدهیم حتی اگر به آمریکایی ها با وضع تحریم کشور را تهدید کنند.

نماینده مردم آمل در مجلس دهم گفت: البته باید توجه داشته باشیم که در موضوعات بی فایده طوری رفتار نکنیم که سبب وضع تحریم بر علیه کشور شود.

وی ادامه داد: خرید سامانه اس 300 و سایر سیستم های دفاعی آنقدر ارزش دارند که از تحریم هراسی نداشته باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet