هفته دفاع مقدس
1395/03/18 12:52:12
سرویس اقتصادی
پزشکیان:

راهکارهای بهبود شرایط اقتصادی باید در تدوین و تصویب برنامه ششم توسعه مدنظر باشد

نایب رئیس مجلس، با بیان اینکه دولت و مجلس هر دو در خصوص وضعیت بد اقتصادی کشور مقصر هستند، گفت: باید راه حل های بهبود شرایط اقتصادی با عقل جمعی و تعامل قوا در برنامه ششم توسعه دیده شود.
راهکارهای بهبود شرایط اقتصادی باید در تدوین و تصویب برنامه ششم توسعه مدنظر باشد نایب رئیس مجلس، با بیان اینکه دولت و مجلس هر دو در خصوص وضعیت بد اقتصادی کشور مقصر هستند، گفت: باید راه حل های بهبود شرایط اقتصادی با عقل جمعی و تعامل قوا در برنامه ششم توسعه دیده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201601107978123331.jpg راهکارهای,بهبود,شرایط,اقتصادی,باید,در,تدوین,و,تصویب,برنامه,ششم,توسعه,مدنظر,باشد Icana

مسعود پزشکیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه دولت و مجلس هر دو در خصوص وضعیت بد اقتصادی کشور مقصر هستند، گفت: کاهش نرخ سود بانکی یکی از مولفه هایی است که برای بهبود اوضاع اقتصادی کشور باید ساماندهی شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه باید برنامه ششم توسعه به گونه ای تدوین و تصویب شود که دغدغه های کشور را رفع کند، افزود: باید راه حل های بهبود شرایط اقتصادی در برنامه ششم توسعه دیده شود زیرا اگر این مهم رخ ندهد بعد نمی توانیم از کسی گلایه کنیم.

تاکنون جلسات مستمری برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور برگزار شده است

وی با بیان اینکه تاکنون جلسات مستمری برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور برگزار شده است، تصریح کرد: هدف از این جلسات بررسی گزارش های دستگاه های مختلف، بررسی آن ها و در نهایت چکش کاری توسط فرهیختگان و دانشگاهیان است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه لحاظ شدن هر مطلب و موضوعی در قانون برنامه ششم باید برگرفته از عقل جمعی باشد، گفت: راه درست و راهی که قابلیت اجرا دارد باید در برنامه ششم توسعه دیده شود.

پزشکیان یادآور شد: تصمیم گیری در خصوص کاهش نرخ سود بانکی و تاثیرات آن نیاز به هم فکری و تعامل بیشتر مسئولان دارد از این رو مجلس باید در قانون نویسی بهترین راه را انتخاب و دولت نیز در اجرا باید جدیت به خرج دهد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: برای پیدا کردن راه درست باید از همه ظرفیت های موجود در کشور استفاده کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet